Praktický lékař stomatolog s laborat.
U studia 33, Ostrava

Přeju hodně zdraví, nedovedu si představit ordinaci bez vás!Jana Šimčíková

BEZ KOMENTÁŘE,ŠPIČKOVÉ !!!!!!!!!!!!!

to je suprovy doktor Sobotky pro me vztahy prijemne...vrele doporucuju ,je mily a prijemny ------

Tímto chi pozdravit pana MUdr. Sobotku i jeho sestřičku. Již ve špitále, kde v minulosti společně pracovali byli úžasní a tak to je i nadále. Moc děkuji za perfektní práci i za to, že existují a přeji hodně sil do pracovního i soukromého života.
Petrovová s rodinou.

Vřele doporučuji. Milý a pečlivý lékař, který dal mým dětem do pořádku zuby zanedbané jiným stomatologem. Sestřička je také milá a příjemná a s panem doktorem jsou super tým. Kdyby byli takoví všichni lékaři, nebylo by potřeba těchto hodnocení.

Odborník prvotřídní - lékař i sestra. Ambulance probíhá vždy s naprostým soustředěním lékaře i sestry bez jakéhokoliv rozptylování.Seriózní a diskrétní přístup. Zubní můstek, který mi pan doktor dělal před 25 lety doposud slouží bez opravy.

MUDr.Sobotka je fantastický stomatolog,chodíme k němu celá rodina a až s tímto lékařem mi padl strach ze stomatologů. Děkuji za skvělou péči.

Nejlepší lékař - jemný, klidný, má pochopení pro lidskou bolest a obavu ze zákroku.

Velmi citlivý přístup k pacientům.

pan doktor Sobotka je naprosta jednicka ve svem oboru. jeste nikdy jsem nechodila s takovym klidem k zubari, až od doby kdy jsem zacala chodit k p. Sobotkovi. je to vynikajici lekar, klidny, v pohode. vse jde bez bolesti. jsem stastna, ze jsem mohla tak uzasneho lekare poznat!!! vrele bych ho doporucila vsem. ma i moc milou a hodnou sestricku. dekuji za vasi peci. preji mnoho uspechu i nadale.