Sokolovská 505, Chrudim
Sam. ordinace PL - stomatologa

Umístění: jiné místo Jiný

Bohužel pan doktor nechá udělat rentgen 1x za 10let,spíš déle a podle toho se pak řídí celou dobu.nevidí tak ukryté kazy natož aby zvládnul dostatečně vyčistit kanálky a přeléčit zánět. Několikrát jsem ho upozorňovala aby mě poslal na nový rentgen, ale vůbec nereagoval. Až na pohotovosti s brutálním zánětem dásně mně doporučili najít si hodně rychle jiného zubaře. Kdo nezažil tu bolest řezání dásní asi nepochopí. Znovuvyčištění kanálků, odstranění kazů, 2 nové zuby ze špatného léčení zánětu u nového zubaře mně stálo 19tisíc. Nedoporučuji

Dobrý den,s panem doktorem mam spatne zkusenosti.Kdykoliv jsem byla objednana,byla jsem hotova za 5 minut.Jiny doktor mi nasel dva kazy a poslal me na dentalni hygienu.

Profesionál, odborník každým coulem. Nebýt jeho přístupu, zřejmě by mě do zubní ordinace nikdo nedostal, ačkoliv to bylo velmi akutní. Pokud se někomu nelíbí jeho přístup, nechť chodí někam jinam. Ono někomu stačí málo - například jedna paní si stěžovala, že je málomluvný. Tak ať chodí drbat na tržiště, u zubaře se mají spravovat zuby a ne tlachat. Je to skvělý lékař, pracuje rychle, kvalitně a umí výborně uklidnit rozrušeného pacienta. Pro mne i mého manžela je to nejlepší stomatolog široko daleko.

Výborná péče.

Souhlasím s tím, že má dobré ceny.Bohužel v mém případě mu tvalo léčení zubu 1 rok a na několik etap, v závěru již mě ani neveřil že mě ten zub bolí. Nový zubní lékař objevil 6 kazů ...............................

Pan doktor vždy ochotný, profesionální přístup, důsledný....Hezké prostředí, nová mladá sestra v ordinaci, asi po škole.....

Velice chválim a doporučuji. Operativní implantáty (2 čepy a můstek)na výtečnou, průběh lepší než trhání zubu (navrtat kost, zašít, pak další příprava - nasunutí čepů a nakonec nasazení a napasování můstku)to proběhlo velmi, velmi profesionálně a bezbolestně. Při kontrole vždy číštění zub.kamene a pečlivá kontrola. Spokojenost, poradí, vysvětlí. Vrtání bolí, to je jasný, ale není vrtat jako vrtat-vždy odborný přístup a nehrotí bolest. Já děkuji.

Skvělý stomatolog, špičkové vybavení i materiály.
Velmi slušné ceny.