Adresa

Diagangio s.r.o.
Božetěchova 2737/79, Brno-Královo Pole, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Pan doktor se staral o mé zdraví,ještě za doby působení ve FN,a musím říct,že určil diagnozu,na kterou lékaři před ním nepřišli.Maximálně se věnuje pacientovi,nedá najevo spěch,vyslechne,vše vysvětlí,poradí.Doporučuji!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý podvečer, mám otázku ak môžem. Dnes bol otec na internom oddelení ,ohľadom správy do kúpeľov na X. Má 86 rokov, je poslabšej mozgovej príhode,ale p.doktorka moju sestru ktorá bola s ockom na vyšetrenie obrechala, čo si vlastne myslí, že vraj takého starého človeka poslať na liečenie, že tam môže zomrieť, zvýšil sa mu tlak a ovládal sa, ani mu to nepotvrdila, len napísala, že neodporúča, len sme chceli, aby trochu pookrial v apríli mu zomrela manželka, ale to nikoho nezaujíma do 5.7. nám treba vyjadrenie poslať, lebo z januára je už neplatné, ako ďakej ,poraďte nám, ďakujem

Jsem ambulantní specialista a tyto záležitosti vyřizuje praktický lékař, proto přes tyto záležitosti nemám příliš přehled, ale myslím, že jedinou cestou je domluva s jeho praktickým lékařem, pokud se nedomluvíte, pak jediná cesta, kterou vidím, je výměna praktického lékaře.

 Josef Rotnágl

Dobrý den,mám asi nepatřičný dotaz,asi si řeknete,že jsem hloupá,ale potřebuji se vás zeptat: asi 15 let beru léky na srdce,štítnou žlázu,játra,vysoký tlak,na cholesterol,na žaludek.Prostě jsem léky brala,nic neřešila,byla pod kontrolou a vše bylo v pořádku.Poslední dobou jsem měla veliké rodinné problémy a na prášky jsem "zapomněla".Když jsem porovnala můj stav při braní prášků a bez nich,tak rozdíl byl neskutečný.Při braní jsem se cítila taková těžká,natlakovaná,byla jsem věčně podrážděná,protivná,prostě zlá ženská,a najednou bez nich se cítím skvěle,taková odlehčená,lehká,problémy,které jsem dřív řešila,mi připadají nicotné,mám lepší náladu,jakobych se vznášela.Je mi jasné,že problémy se dostaví časem.Prášky neberu měsíc.Tak mně napadlo,a ted vám budu "fušovat do řemesla",že bych si nechala tak v září nechat udělat rozbor krve,jak na tom vlastně jsem.Ještě jednou se omlouvám za tak hloupý dotaz,vím,že se jedná o mé zdraví,děkuji.

Dobrý den, z léků o kterých mluvíte by nejpravděpodobněji mohl mít na pocit celkové pohody vliv lék na štítnou žlázu, proto navrhuji kontrolu funkce štítnice při vysazené léčbě a dle výsledku případně možno uvažovat i nad vlivem ostatních léků.

 Josef Rotnágl

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.