Ordinace PL pro dospělé
Poštovní 593, Zruč nad Sázavou

Tak tady není co dodat, Pan doktor je prostě mistr =D U mě naprostá spokojenost kartu k němu jsem si dala na doporučení mého muže a líp jsem udělat nemohla. V tomto oboru není lepšího lékaře!!

velice pečlivý vstřícný nejlepší praktický lékař který mě léčil čekací doba nevadí když víte že se vám dostane kvalitní péče

Pečlivý, přepečlivý. A že se u něj čeká? Proč myslíte, že má třeba v pondělí až do 18:00? Aby se i pracujcí mohli dostavit...

Obětavý.

Také reaguji na příspěvek že to u pana doktora trvá. Tak zaprvé trvá to protože je pan doktor pečlivý. Zadruhé vy tam také jdete vždycky dopoledne když je tam nejvíce narváno proč tam nejdete odpoledne když tam není skoro ani noha. Já vím že si ted říkate ale co ty lidi co pracují co ti mají dělat? Ale k tomu se dostanu ve třetím bodě. A zatřetí trvá to u pana doktora hlavně proto protože si tam chodí (promiňte mi ten výraz) babky nechat změřit každý den tlak. Takže vy starší lidé co tam chodíte jen z tohoto důvodu prosím zamyslete se nad sebou a jděte tam třeba jen dvakrát za týden ať se k panu doktorovy dostanou i ti mladší co to více potřebují. Moc by to pomohlo nejen nám ale i panu doktorovi. To je vše co bych k tomu dodal.

Reaguji na příspěvky, že to u něj trvá. Neznám pečlivějšího doktora a stojí za to si u něj počkat. Nechcete čekat? Nechcete kvalitní péči? Jděte jinam. A pokud kouříte, má doktor pravdu, kouření snižuje imunitu a tak je Vaše chřipka způsobena i tím...

K panu doktorovi nechodim dlouho, ale jsem u nej spokojena. Je pravda, ze cekani je nekdy neunosne dlouhe a otravne, ale to cekani za to stoji. Vzdy me vyslechne, vse vysvetli a jeste si popovidame. Naopak treba u MuDr. Masopustove jste sice venku za chvili, ale kvalita pece se neda srovnat.

Já si myslím, že kdyby jste se u pana doktora jenom otočili, tak by se Vá to také nelíbilo. A když se vám věnuje a ono to TRVÁ, tak jste z toho nervózní. Co vlastně vy pacienti chcete?Já si zde nemuhu stěžovat.Buď chci, aby se mě lékař věnoval, pak to chvíli trvá, nebo jdu k rychlejšímu, ale horšímu.Já si vybrala lékaře, který je vždy ochotný mě vyslechnout.