Stomatologická ordinace
Wilsonova 767, Slaný

K MUDr Loučkovi chodím od mala a mohu jej doporučit každému kdo má strach. Mne vždy uklidnil a když viděl, že mi při jakémkoli zákroku co se týče např. vrtání jsem pištěla bolestí tak přestal a snažil se šetrněji. Je skvělý, milý a to samé mohu říci i i sestřičce.

Hodný, milý, ale ne odborník na svém místě. Na každého pacienta má tak cca 5 minut, zaplácá díry šedivkou (klidně i přes dva zuby) a nashledanou. Novinky žádné, nic nenabídne nadstandartně. Po jeho péči se nyní dávám půl roku dohromady, přišla jsem o dva zuby a třetí se zachraňuje :-(.

Pana doktora doporučuji. Od doby, co chodím k němu, už se nebojím zubařů. :-) Vždycky mi pomohl od bolesti. Je velmi hodný a i sestřička. :-)

Velmi dobrý lékař.Pokud by nebyl stomatologem , byl by výborným psychologem .
Myslím si že hovořím za převážnou většinu pacientů. Po příchodu do ordinace po několika vlídných slovech sestřičky a pana doktora , se natolik zklidníte že i ta nutná bolest je menší.Je velmi tolerantní k tělesně postiženým pacientům .
Pro ty celkově imobilní zde má i výtah.

Vstřícný,pohodový zubař,který se opravdu o své pacienty postará!! Doporučuji!!

ochotný a velmi svědomitý

nejlepší doktor zubař ve Slaném.

S panem zubařem a jeho poskytovanou péčí jsem spokojena - milé, vstřícné jednání (i paní sestřičky). Ve všech mých požadavcích na péči o můj chrup mi vyhověl - př.s objednáváním daného termínu i s požadovanými zákroky.

Absolutní spokojenost - zubaři jsem se vyhýbal jako čert kříži, pan Loučka mi jako svůj první úkon trhal moudrák nahoře - s tím že druhý půjde ven za 14 dnů. U prvního jsem měl chuť utéct ještě před ordinací - ale překvapivě bez problémů, bez bolesti, na trhání druhého už jsem šel víceméně s úměvem. Určitě doporučuji.

Tohoto lékaře doporučuji. Zubaře jsem se vždy šíleně bála, ale od dob, co chodím sem, dokonce chodím i na pravidelné preventivní prohlídky, kterým jsem se dříve vyhýbala. Od bývalé lékařky jsem totiž vždy odcházela s ústy plnými krve. Pan doktor je milý, příjemný a jemný.