Praktický zubní lékař
A. Dohnala 18, Kvasice

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

K doktorovi Kučerovi jsem se dostal náhodou když jsem služebně pracoval ve Střížovicích. Diagnóza bolavý zub moudrosti. Byl v ordinaci ještě se synem dílo se podařilo ale zakroucené kořeny dali pořádně zabrat další tři už trhali odborná pracoviště. Od té doby pana doktora navštěvuji jsem vždy velmi spokojen . Dnes se objednám zítra je vyšetření vřele všem doporučuji. Pana doktore vydržte to ještě se mnou díky Fiala Otrokovice

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Pan doktor je pečlivý, empatický, zubní náhrada dokonale sedí, sestřička také příjemná a hodná, jsem za tuto péči moc ráda a děkuji.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Pan doktor Kučera je velmi pečlivý, a ohleduplný, má s pacientem trpělivost, vždy dobře poradí.
Nemůžu nezmínit také sestřičku, která je milá a příjemná. Oba mají smysl pro humor, jsou empatičtí a tím pádem z vás opadne veškerý strach a obavy..Je to první zubní ordinace kde jsem bez injekce necítila žádnou bolest....Opravdu stojí za to chvíli si počkat v čekárně. Plomby drží perfektně. Doporučuji...

Nejlepší zubní pan doktor! Jsem u něj spokojená už více než 10 let! Vždy naprosto profesionální, vše mi vysvětlí a dělá to nejlepší pro pacienta!!! Milá sestřička!!! Vřele doporučuji!!!!

Náš rodinný lékař již 35 let - doporučuji