8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek
Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: jiné místo rakovina prsu

Milý, vše vysvětlí. Jsem velmi spokojena. I přesto, že v dnešní době jsou lékaři přetíženi, nikdy neodmítne a udělá si čas.

Vynikající,vstřícný a laskavý,za jeho trpělivost při léčení moc děkuji-Ani.

Po odborné stránce je pan doktor na výši a má velice citlivý přístup k pacientkám.

velice dobrý!!!

Pro mě je zlatý člověk! Zachránil mi život!!! Vřele doporučuji,odborník na svém místě!!!

Pan doktor je příjemný,snaží se pomoci, sestřička je velmi milá taktéž. Jen jediný černý puntík je v čekacích dobách, že jste objednáni např. na 15.00 hod a vetšinou bohužel je to i o 2 hodiny později ve skutečnosti. To je jen taková menší výtka. Pan doktor je opravdu odborník na svém místě.

Do ordinace docházím pravidelně na prohlídky 10 let.Za tu dobu jsem p.doktora i sestřičku nezažila ve špatné náladě i když měli plnou čekárnu.Dovede člověka uklidnit a vše odborně vysvětlit.Je vidět ,že to pro něj není jen práce ,ale poslání.Děkuji

Velice výborný doktor!!Je velmi citlivý

K panu doktoru Grunovi docházím pravidelné, také mné operoval,velmi si ho vážím má lidský přístup a je odborník na svém místé.

K panu doktorovi chodím na pravidelné kontroly již 25 let, protože mu věřím, takže už i to o mnohém svědčí. Odborník, specialista, lidský přístup. I když bych mamologickou poradnu měla vzhledem ke svému bydlišti blíže v Ostravě, neměnila bych.