Praktický lékař pro dospělé
Smetanova 764, Kolín

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Těžko si představit lepšího lékaře. Vždy vyjde se vším vstříc, má naprosto lidský přístup. Sestřička velmi příjemná. Návštěva lékaře nemusí být jen stres a starosti. Pan doktor Groh je toho důkazem.

Výborný doktor, příjemná sestřička, oba velmi ochotní, co si víc přát:-)), v čekárně se nečeká, vše funguje jak má.

s Panem doktorem mám jen skvěle zkušenosti.. Co zanedbala jiná doktorka on ihned řešil a opravdu pomohl... jeho přístup je opravdu profesionální a lidský

Na rozdíl od pána pode mnou mám zcela rozdílné zkušenosti. A nebojím se napsat celé své jméno, že pane anonyme..........Chodím k panu doktorovi již od počátku jeho praxe a vždy mi pomohl se všemi mými zdravotními problémy. Sestřička i pan doktor jsou příjemní a erudovaní. To, že pan doktor ordinuje v civilu považuji spíše za přednost, rozhodně je to lepší, než koukat na zmuchlané bílé nemocniční prádlo. V mém okolí je spousta lidí, která k němu přešla od jiných lékařů a jsou maximálně spokojeni. Více takových lékařů!!!!!!!

Souhlasím s předešlými názory. Pan doktor se především zajímá o pacienta, má lidský přístup a hlavně vám všechno vysvětlí, což v dnešní době není vůbec samozřejmostí.

Velmi dobrý doktor. Vyléčil boreliozu tak že nemám žádné následky.
Používá na rozdíl od jiných lékařů nové léky a metody.

skvělý doktor..o pacienty se zajima a je vzdy ochotný a milý.
DOPORUCUJI!!!

opravdu velmi dobrý doktor. Chodila jsem k snad nejlepší dětské lékařce v Kolíně a bála jsem se jak to bude dál a už spoustu let navštěbuji pana doktora a jsem opravdu spokojená. Vždy mi pomohl vše vyléčit. Určitě bych ho doporučila všem co budou hledat, nebo jsou se svým doktorem nespokojení.

Výborný doktor, jeden z nejlepších v Kolíně.

Nejlepsi doktor!!!zachranil mi zivot!!!dekuju pane doktore!!!