Břetislavova 1057, Hradec Králové

Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší stomatolog široko daleko. Vše důkladně a s úsměvem vysvětlí. Jeho práce je opravdu velmi precizní. Jak jsem se všude jinde návštěvy bála, sem se vysloveně těším. Panu doktoru i jeho sestře patří velké dík

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je skvělý :) chodím k němu moc ráda a to jsem se zubaře vždy bála

Nejlepší zubař, kterého jsem kdy poznal. Pravda, za jeho služby si poněkud připlatíte, ale to vše je vykompenzováno naprosto lidským a profesionálním přístupem. Vždy Vás perfektně vyslechne, vše vysvětlí a nikdy neodbyde! Nemluvě o jeho přepečlivosti, která je nebývalá => jednomu zubu je schopen věnovat klidně i dvě hodiny, pokud je potřeba a problém to vyžaduje. Jako jeden z mála navíc využívá při léčbě služeb laserového paprsku jak už k odstraňování kazu tak i lokálnímu znecitlivění zubu.

S panem doktorem je naše celá rodina moc spokojená - je milý, pečlivý, ochotný a vždy se snaží problémy vyřešit. Nikdy nedělá nic zbytečně a naopak - pokud je problém, snaží se jít tou nejschůdnější cestou. Vše nám vždy vysvětlí a je moc milý k dětem. Jednoznačně má od nás jedničku s hvězdičkou!!! Kačka

Lepšího a pečlivějšího zubaře nenajdete :-)

Zatim nepochybne jeden z nejlepsich stomatologu co znam. Nekouka, jenom na to hned mit vse hotove, taky bere ohledy na pacienta. Takze zatim maximalni spokojenost. Prijmeny personal, mladi lide, takze o precizne vybavene ordinaci neni pochyb. Jo je to v pohode, ty kanalky nakonec nebolely, diky bohu alespon za to :D .

ja jsem s timto doktorem spokojeny.nemam pocit,ze by neco delal zbytecne navic.vzdy mi kazy nebo vacky ukaze na obrazovce pocitace,kam se delaji snimky.dozadu si davam cerne plomby,s cimz pan doktor problem nema,dopredu bile a ty se samozrejme plati.stejne to je s korunkama.bavime se hlavne o zubech,tech mych a o cisteni.jinak toho moc nenamluvi a o jinych pacientech nemluvi urcite.tedy vlastne jeste auta a politiku nekdy probereme :-)

Tohoto lékaře můžu jen doporučit. Je příjemný, snaží se uklidnit i nás hysterické pacientky, díky němu ze mě trochu opadl strach z doktorů (a zubařů obzvlášť). Nikdy jsem u něj nezažila bolest - vlastně jen jednou, když mi vytrhl "modrák" a pak se mi do toho dal zánět, ale upozornil mě, že se to může stát a následně mě ihned ošetřil bez objednání. Každou proceduru mi vysvětlil a popsal, co bude dělat, takže to není o tom, že sedíte s pusou dokořán, trčí z vás hadičky a ani vlastně pořádně nevíte, co se s vámi děje ;-) Je fakt, že si u něj člověk připlatí, ale, upřímně, kde se dnes u doktora neplatí, když jsou to povětšinou soukromníci? A ano, posílá často k zubní hygieničce (kde člověk také musí samozřejmě sáhnout do peněženky), ale pokud má někdo hodně zkažené zuby a víc mezizubních kazů, jako jsem měla já, tak si myslím, že je to jen ku prospěchu - můžete dělat něco špatně a ani o tom nevíte, takže proč ne? Zažila jsem u něj snad všechno od vrtání, přes tahání nervů nebo trhání až po nasazení korunky a nemůžu si ho vynachválit. Chodím k němu už třetím rokem a jsem maximálně spokojená :-)

Ač mladý, je velmi pečlivý, snaží se zachránit pravé zuby, pokud to ještě jde. Je velmi příjemný, milý a dobře se s ním i povídá, takže s pacienta spadne strach.