Jolana Šoltészová, zubař Teplice

MUDr. Jolana Šoltészová

Zubař Více

13 názorů

Uložit


Adresa

Štúrova 668/72, Teplice
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
13 názorů

C
Ověřeny pacient

Paní doktorka se tváří mile, ale jakmile není po něm (navíc vám doporučuje ty nejdražší úkony), tak s Vámi nekomunikuje, hází po vás věci a rozčiluje se, že jí nedůvěřujete, že si teda máte najít jiného zubaře. Což nyní udělám, překročila všechny meze slušnosti...Navíc každá návštěva stojí min.500,-Kč a to většinou za nic, či za opravu její zpackané práce...Navíc doporučuji nechat si u pojišťovny vyjet seznam provedených úkonů zabaře - účtu je si i neprováděné výkony!!! Je neochotná, navíc její panovačná sestra jí neustále radí co má dělat! Zuby mě neustále bolí, a nic mi s tím nedělá.. To je lepší si zajet na pohotovost do Ústí nad Labem, kde jsou ochotnější! Zuby mám stále v horším stavu a to díky ní.... Nedoporučuji!!!


P
Ověřeny pacient

Nechápu komentáře níže. S paní doktorkou mám nejlepší zkušenosti, chodí k ní i můj malý syn. Je jemná, milá, a po dlouhých 20 letech jsem v ní našla zubaře, kterého se bojím o něco méně (bohužel předchozí zubaři ve mě zanechali dost silnou averzi a trauma k zubařům).


M
Ověřeny pacient

Já mám taky velmi špatné zkušenosti s pani doktorkou a to jsem chodila pravidelně každý pul rok na kontrolu strašně se zhoršila a kvuli ni jsem skoro přišla o 4zuby,přišel na to p.doktor Brom když ji zastupoval za dovolenou diky bohu ihned my udělal rentgen ktery jsem u p.šoltezové nikdy neměla a to ho pry má v ordinaci nevím na co,mela jsem kazy pod blombou a to jsem pořád dokola opakovala že mě ty zuby boli a když už my byl vyvrtán zub tak běhěm jednoho měsíce jsem musela 3krat na novou blombu a pokaždé jsem ji platila když jsem se ohradila že je to reklamace tak jsem si prý špatně čistila zuby no hruza jsem ráda že už k ni nechodím moc ráda a taky se už zubaře nebojim protože když si člověk zaplatí tak je to aspon bez bolesti což se o pani doktorce řici neda je surová a ikdyž ji člověk poprosi o injekci že si ji i zaplatí tak ji nedá a byla často i náladová už to není co to bývalo a tolik lidí okolo co k ní už nechce chodit znám spousty a spousty.
Marcela Teplice


Nejlepší zubařka, kterou znám - příjemná, ochotná, problémem je jen dlouhá objednací doba


Ověřeny pacient

Ti co tu kritizují paní doktorku, tak už neřeknou jak často docházejí na preventviní kontroly. S paní doktorkou jsem velice spokojená


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice příjemná. Hodná k dětem. Doporučuji.


Opravdu třída.


Zatím nejlepší co jsem měl možnost poznat.


K

Já jsem s paní doktorkou spokojená. Je to moje 3. zubařka a řekla bych, že nejlepší. Chodí k ní i moje dvě děti, je k nim i ke mně velmi citlivá, ohleduplná. Také oceňuji, že vše, co je třeba se zuby udělat, předem vysvětlí, nabídne alternativy.


R

Já jsem s paní doktorkou velmi spojen. Ještě k tomu hezká a příjemná paní.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti