Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Poštovní 593, Zruč nad Sázavou
Ordinace praktického lékaře pro dosp.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem byla pouze jednou a stačilo mi to. Měla jsem návaly horka, dělalo se mi špatně a podobně, velmi podobné začátkům těhotenství. Její jediná otázka byla zda nejsem těhotná. A jako matka jsem věděla a proto tuto možnost vyloučila již než jsem se u ní zastavila, odpověděla jsem že nejsem, zůstala na mě koukat a já si musela vyžádat odběr krve. Nakonec prý v krvi nic nebylo a napsala mi něco na žaludek. Závěr... Nesympatická měla jsem pocit že otravuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřeny pacient

Tak tahle pani doktorka to je tak arogantni pani sem rada,ze sem od ni utekla je to nejhorsi prakticka lékařka pacienti ji nudi ani s nimi nekomunikuje když ji to nebavi at to nedela

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Jmenuji se Antonín Stránský a jsem již druhým rokem pacientem pani doktorky Jolany Masopustové. Po celou dobu,kdy mne pani doktorka léčí, jsem nezaznamenal
z její strany žádnou aroganci, nebo nezájem. Spíše naopak. Velice korektní jednání a snaha maximálně pomoci. Více nepotřebuji, pani doktorce důvěřuji a děkuji.

Moje zkušenost s pani doktorkou Jolanou Masopustovou,je velice dobrá a nemohu naprosto souhlasit s tím,že její jednání je arogantní a přístup k pacientovi
neprofesionální.V žádném případě bych si nedovolil ji napadnout tak nehorázným
a pomlouvačným způsobem jak to učinila osoba přede mnou. Jsem rád že mne pani
doktorka léčí a plně ji důvěřuji.

Ověřeny pacient

Najde se málo lékařů takových, jako Dr.Masopustová. Jen kdyby takových bylo více!!!

nejlepsi doktor nasvete

Tato paní doktorka je velice chytrá a rozumí své profesi já ji uznávám jako pacient kterého léčí ,at přijdu kdykoli je velice ochotná.

Tato paní doktorka je velice ochotná a příjemná,rozumí své profesi a vážím si ji .Vážím si ji též že vyslechne pacienta.

Ověřeny pacient

nejlepší doktorka kterou znám.

Nemám žádných výhrad k Mudr. Jolaně Masopustové je to moc hodná a šikovná doktorka která rozumí své profesi a vážím si ji a je velice ochotná k pacientům,vyslechne pacienta a jeho problémy.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti