Ordinace praktického lékaře pro dosp.
Poštovní 593, Zruč nad Sázavou

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dosp. Jiný

Pani doktorka je nadstandartne ochotna se zajistenim spravne pece a soucinnosti ostatnich odbornych lekaru. Vse mne podrobne vysvetlila, osobne obvolala dostupne specialisty a diky jeji ochote jsem dostala vcasny termin v nemocnici.

U paní doktorky jsem byla pouze jednou a stačilo mi to. Měla jsem návaly horka, dělalo se mi špatně a podobně, velmi podobné začátkům těhotenství. Její jediná otázka byla zda nejsem těhotná. A jako matka jsem věděla a proto tuto možnost vyloučila již než jsem se u ní zastavila, odpověděla jsem že nejsem, zůstala na mě koukat a já si musela vyžádat odběr krve. Nakonec prý v krvi nic nebylo a napsala mi něco na žaludek. Závěr... Nesympatická měla jsem pocit že otravuji.

Tak tahle pani doktorka to je tak arogantni pani sem rada,ze sem od ni utekla je to nejhorsi prakticka lékařka pacienti ji nudi ani s nimi nekomunikuje když ji to nebavi at to nedela

Jmenuji se Antonín Stránský a jsem již druhým rokem pacientem pani doktorky Jolany Masopustové. Po celou dobu,kdy mne pani doktorka léčí, jsem nezaznamenal
z její strany žádnou aroganci, nebo nezájem. Spíše naopak. Velice korektní jednání a snaha maximálně pomoci. Více nepotřebuji, pani doktorce důvěřuji a děkuji.

Moje zkušenost s pani doktorkou Jolanou Masopustovou,je velice dobrá a nemohu naprosto souhlasit s tím,že její jednání je arogantní a přístup k pacientovi
neprofesionální.V žádném případě bych si nedovolil ji napadnout tak nehorázným
a pomlouvačným způsobem jak to učinila osoba přede mnou. Jsem rád že mne pani
doktorka léčí a plně ji důvěřuji.

Najde se málo lékařů takových, jako Dr.Masopustová. Jen kdyby takových bylo více!!!

nejlepsi doktor nasvete

Tato paní doktorka je velice chytrá a rozumí své profesi já ji uznávám jako pacient kterého léčí ,at přijdu kdykoli je velice ochotná.

Tato paní doktorka je velice ochotná a příjemná,rozumí své profesi a vážím si ji .Vážím si ji též že vyslechne pacienta.

nejlepší doktorka kterou znám.