Odborná lékařka pro choroby vnitřní
Josefská 25/27, Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Odborný a lidský přístup k pacientům,zájem o nalezení řešení zdravotního stavu.Lékařka i zdr.sestřička jsou ochotné a milé.

Výborná lékařka,velmi ochotná .

Ituška je nějlepší! Velmi pečlivě se stará zeujména o ty nejpotřebnější, t.j. starší pacienty, sestavila složení léku, který Mařence prospěl, a my vyjadřujeme poděkování, zrovna DNES, v den jejich JMENIN. Buď hodně silná Jituško, i při starostech o svoji nemocnou maminku. Tvoji Antonín a Marie Kohoutkovi.

Jsem velmi spokojen výbornou odborností a velmi pěkným, lidským přístupem k pacientovi.

SVĚDOMITÁ,PEČLIVÁ,LÉKAŘKA NA SVÉM MÍSTĚ

Tato Paní Doktorka by mohla být vzorem ostatním lékařům . Má k pacientům příkladný , lidský , přímo osobní přístup . A nejsem žádný prominent , doktor nebo inženýr , jak tady několikrát píše nějaký anonym . Petr Mládek

Výborná lékařka se širokým rozhledem. Jsem jejím pacientem asi 20 let a nemohu jinak, než jen chválit. Je velice citlivá a pozorná, a rozhodně odborně na výši. Přesto, že mám bydliště 20 km od Brna, chodím k dr. Tesařové, protože ji velmi dobře znám a jsem s ní velmi spokojen. Rovněž sestřička Jindřiška je velice příjemná, šikovná a ochotná. Těm, co na pí doktorku píší negativní hodnocení bych chtěl doporučit, aby se podepsali.Anonymní negativní hodnocení neuznávám.
Jaroslav Martínek

Velmi pečlivá lékařka, projevuje o pacienta mimořádný zájem, její někdy mírná hlučnost nemůže být na závadu, je to její běžný způsob komunikace, a to důkladně pacientovi vše důležité sdělit.

Nedoporučuji,určitě vzdělaná,ale ne lidská.Velmi náladová.Minimální vlastní usudek,co nepřečte ze zprávy,sama nerozhodne!Málo konzultuje s pacientem,k mužům nadřazené chování.Sestra Kulčáková pravý opak,svědomitá,ochotná,příjemná,kéž by takových ve zdravotnictví bylo více...

Velmi pečlivá lékařka, s širokým rozhledem, se zájmem o pacienty, jak po odborné, tak i lidské stránce