Soukromá ORL ambulance
Palackého 137, Brno

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Soukromá ORL ambulance ucpany nos,pokašlavani v krku

Dnes jsem byl u pani doktorky a byl jse velmi mile překvapen! Sestra byla super a pani doktorka me tak podrobne vyšetřila ,ze jsem to ani nečekal . Krasna ordinace a odbornost na jedničku!!

Umístění: Soukromá ORL ambulance moje angíny a dcery dutiny

Paní doktorka je naprosto skvělá, nedám dopustit, a dle mně je nejlepší ORL v širém okolí. Mně dostala z angín před mnoho lety, dceru dostala z táhlého zánětu dutin, na který jiný ORL nepřišel. P. doktorka ihned pochopila o co jde, zvládlo se to bez velkých antibiotik (jinde se cpaly dceři každý měsíc ATB, bez úspěchů...) a přesně půl roku léčila, vrátila ji do normálního života s dětmi, sport, všechno! Neměla nikdy problém udělat výtěry, ("dutinokukaň" na prosvětlení dutin - top věc, nikdy jsem to o ORL neviděla, toto je asi starší metoda, ale skvělá... a ví se hned, zda máme zánět či ne..), oproti jiným doktorům pro děti, kteří výtěry nedělají.. no koment. P. doktorka by se měla naklonovat a hrozím se toho, kdy opravdu bude chtít nastoupit do reálného důchodu. K malé pěkný přísup, ťuťuťu nikdo nemůže očekávat, lepší klasika bez krášlovaček, ale vyléčení, než zbytečný sladký med bez výsledku. Těším se, až ji osobně zanesu kytičku. Paní doktorka je fakt top, ví přesně co dělá, a hlavně doktor srdcem i duší.. za což ji děkujeme celá rodina. Zdraví M. Čápová

Paní doktorce velmi vděčím za akutní ošetření, vzala mě bez objednání, ikdyz jsem do té doby nebyla ani její pacient. Nic nenechala náhodě, provedla všechna vyšetření a vytery a nasadila adekvátní léčbu.

Paní dr Ryšánková je super!!!Chodím k ní já i dcera.Poprvé jsme ji navštívily když měla dcera zánět středního ucha.Což je hodně bolestivé i pro dospělou osobu.Ouško jí píchla,řádně vyléčila a ještě jsme chodily na kontrolu se sluchem.Má velmi kladný vztah k dětem!!!Neječí na ně jako v Bílém domě::::No takže my jsme spokojeni a vřele ji doporučujeme všem kdo potřebuje pomoc odborníka z ORL!!!Monika a Nikol

Paní doktorka je odborník na svém místě, chodím k ní přes deset let a jako jediná mě dokáže vždy pomoci při potížích s hlasivkami, které mě živí. Velký respekt!!!

Č

Paní Doktorka je MUDr. jaké si muže každý pacient přát, tedy ne mUDr. u kterých člověk uvažuje zda dokončili atestaci, případně kdo jim ji podepsal když je to vlastně nebaví, ale co už mají dělat když to vystudovali. Nedává ATB od pasu a co z toho bude, ale postupuje rigorózně = průkazné vyšetření, dle okolností řešení, ATB ne za každou cenu. Je to má zkušenost, možná má někdo jinou. Ale osobně mě bude moc mrzet, až třeba za 10 let budu potřebovat její pomoc a ona už ordinovat nebude. Na mne byla vždy vstřícná a problém se s ní dal laicky i odborně probrat. Vyhledal jsem ji jen jednou poté, co mi předchozí ORL mUDr. bez větších komentářů po měsíci trápení předepsala bez jakéhokoliv výtěru z krku druhá ATB, která jsem už bez dalšího vyšetření odmítl. Po výtěru z krku u paní MUDr. jsme navíc zjistil, ze by ona druhá ATB byla pravděpodobně opět neúčinná / složení ATB vs. kmen gram positivní vs. gram negativní /. Každý je jen člověk, tedy asi se muže stát, že i tato vstřícná paní doktorka, bude více věcná, ale nevěřím komentářům zpochybňující její odbornost. Paní doktorka sice není můj ročník, ale jednoznačně je můj favorit! HOWK.

Paní primařka je skutečný odborník. Vždy mi pomohla. Jen škoda, že již ordinuje méně často.Nebojte se a věřte jí.

Zdravím,
paní doktorka Ryšánková je jeden z nejlepších odborníků ke kterým chodím. Vždy mi pomohla a problémy mi vysvětlila. Je moc hodná k malým dětem (např. v dětské nemocnici mému synovi (při zánětu středního ucha) ucho neumrtvili -prý to bylo zbytečné. Díky této skutečnosti měl velké trauma - paní doktorka ho zvládla bezproblémově vyšetřit nebo spíš zvládnout - vztekal se, kopal nohama atd. Jsem jí moc vděčná.

Zkušená specialistka,velice pečlivá.Jako jediná lékařka mi odhalila na hlasivkách obrovský polyp a doporučila okamžitou operaci.Klobouk dolů.

Paní primářka je velmi dobrý lékař, její podrobná anamnéza odhalila v mém případě dokonce zápal plic, když vyloučila zánět dutin. Několik let předtím mi zánět dutin vyléčila. Přístup přátelský a se zájmem o můj problém.