Na Okruhu 884/7, Liberec
Praktický zubní lékař

Paní doktorka i sestřička jsou velice milé a velmi ochotné. Je to první zubařka, ke které se nebojím chodit. Vše mi před zákrokem vysvětlí, nabídne mi řešení a čeká na mé rozhodnutí. Nikdy jsem u ní nic neplatila. Tuto doktorku mohu jenom doporučit. Jen je veliká škoda, že končí. Pevně věřím, že ten kdo bude po ní, bude stejně dobrý jako je ona.

Chodíme k paní doktorce já i dcera, pro mne je paní Merzová nejlepší zubař mého života. Jako profesionál i člověk. Díky paní Merzová.

Velice luxusni pristup, chodime tam cela rodina (vcetne prarodicu). Vzala nam bez vahani i deti, coz je v Liberci problem. Doporucuji bez jakekoliv pochybnosti.

Takovou trpělivost jsem při svém chatrném chrupu ještě nezažila

K paní doktorce chodím už odmala a díky jejímu přístupu se nebojím. Oceňuji, že mi vždy řekne, co mi právě dělá, takže člověk je informovaný, popřípadě ví, jak může v této oblasti zlepšit své zdraví. Chodíme k ní celá rodina a všichni jsme spokojení.

Paní doktorka je naprosto skvělá a sestřička také!

Neřekl bych to lépe než jeden z mých předchozích hodnotitelů: Naprosto špičková odbornice, perfektní přístup k pacientům, zlaté ruce a k tomu moc fajn sestřička.ccc

Musím přiznat, že chodím RÁDA k zubaři. A to díky paní doktorce,která má zlaté ruce a sestřičce, která má tak výbornou organizaci práce,že nemusíte čekat déle než pět minut.

velice ochotná sestřička i paní doktorka, ta má navíc zlaté ruce, empatická, ochotná, skvělá

Pvní zubař-ka,ke které jsem schopna zajít i přes svůj chorobný strach. :-)