Centrum ambulantní gynekologie a primární péče
Orlí 10, Brno

Paní doktorku mohu jen doporučit! Milá, empatická, vše vysvětlí a na každý dotaz odpoví. Je to moje třetí gynekoložka během dvou let a za jinou bych už nikdy neměnila!!!
Pozitivně hodnotím i příjemné prostředí ordinace, moderní přístrojové vybavení, možnost objednat se online, krátká objednací doba a v neposlední řadě úžasné sestřičky :-)

Paní doktorka mě přijímala 14.11.2015 k porodu v Nemocnici Milosrdných bratří. Byla jsem velmi vyděšená, jelikož jsem byla prvorodička, ale úsměv a klidný hlas paní doktorky mě uklidil. Nakonec vše proběhlo v pořádku a s paní doktorkou jsme se potkali až u šití, které je a bylo hned bez problémů.

Paní doktorka je velmi milá, dokud nebyly problémy, byla jsem velmi spokojená. Když se u mě ale objevil problém, řešení už nenastalo. Změnila jsem gynekologa a ten hned na první návštěvě přišel na příčinu problému. Paní doktorka by mě nechala trápit se dál s tím, že můj problém řešení nemá. Kdybych se s jejím názorem smířila a nezkoumala dál, nikdy by se na příčinu asi nepřišlo. Zarážející na tom je, že v Centru gynekologie na Orlí, kde paní doktorka pracuje, mají nejmodernější přístroje na veškerá možná vyšetření, ale nevím, na co jim jsou, když je nepoužijí. Trošku tuším, v čem je problém a možná není ani v paní doktorce, abych jí nekřivdila, ale v Centru jako takovém. Na každého mají jen 10 minut, za tu dobu se tak tak stačíte vysvléct, hopnout na kozu, obléct, napíše se zpráva a na shledanou. Můj nový gynekolog mi věnoval celou 1 hodinu času na vyšetření. Všude na chodbách Centra se píše, že pokud chcete dobrou péči, nebo speciální vyšetření, musíte si ji připlatit. Já bych si klidně připlatila, ale nejsem doktor abych si sama diagnostikovala co mi je a požádala o to a to vyšetření. Takže za mě nedoporučuji...

K paní doktorce chodím cca 3 roky, ze začátku jsem byla nadšená, velmi milý přistup. Podotýkám, že žádný větší problém jsem neměla. Ale souhlasím, že je trošičku víc laxní a téměř vše považuje za normální. Nespokojenost jsem pocítila když jsem otěhotněla. Vše řeší velice laxně a to doslova, s krevními testy si nedělá moc starost a nechá na pacientce at si svůj problém vyřeší sama asi nejlépe u obvodního lékaře(anémie i jiné). I co se týče návštěv, od 32. týdne co jsem se dočetla by návštěvy mely být pravidelnější cca každé 2 týdny, ale u paní doktorky je to co 5 týdnů. Silně přemýšlím o změně doktora. Jako člověk je určitě fajn, ale pokud se objeví problém většinou ho neřeší.

Ve kvality pani doktorky verim,nicmene se u ni citim trochu jako studentka,na kterou si jeji profesorka zasedla. Ano,je mila,fajn,urcite profesionalni,ale jeji pristup ke mne je spis dost laxni. Pisete diskretni,ja citim mirne az odtazitosti. me problemy nejspis nepoklada za natolik zavazne,aby mi neco vysvetlovala nebo rikala narovinu.kdyz jsem se ji zeptala s podezrenim na zanet,poznamenala,ze to nee,a co jsem si vyzvedla v lekarne-ATB na zanety. aha? atd. diky jejimu zanedbavani jsem objevila kouzlo samo-diagnozy :)

paní doktorka je velice milá, vstřícná a sympatická, ale její diagnostické postupy a závěry mě bohužel nutí hledat si jiného lékaře

U paní doktorky jsem byla zatím jen jednou, ale vše proběhlo v naprostém pořádku. Paní doktorka je velmi milá, citlivá, pečlivá a vše ochotně a ráda vysvětlí. Sestřička taktéž super. Jednoznačně DOPORUČUJI!!

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé. Je to velmi milá a příjemná paní doktroka, která vše vysvětlí. Z lékařů mám celoživotní strach, ale paní doktorka mne přesvědčila, že strach je zcela zbytečný. Také sestřička byla velmi vstřícná.

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a jsem víc než mile překvapená. Tak milého a příjemného doktora jsem nikdy neviděla. Snad budu spokojená i nadále :).

Skvělá paní doktorka! Milý a profesionální přístup, zájem, ochota... Z mé strany také nejlepší doktorka jakou jsem kdy poznala...:-) Lavríková Jana