Dříve Gynekologie Zouhar s.r.o., nyní Dvorská gynekologie s.r.o.
tř. Svobody 32, Olomouc

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí, děti od 15 let

tř. Svobody 32, Olomouc

Dříve Gynekologie Zouhar s.r.o., nyní Dvorská gynekologie s.r.o.

MUDR. et BcA. JITKA DVORSKÁ
GYNEKOLOG
Vzdělání
2016 atestace v oboru Gynekologie-porodnictví
2006-2012 Fakulta umění Ostra...

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Dříve Gynekologie Zouhar s.r.o., nyní Dvorská gynekologie s.r.o. gynekologické konzultace

Paní doktorka opravdu velice milá, empatická. Vyšetření bezbolestné, byla velice opatrná, všechny kroky popisovala (co bude dělat, proč to bude dělat). Velmi oceňuji objednávací systém i formuláře pro nové pacienty, které se mnou znovu všechny paní doktorka prošla a na vše se ještě doptala. Měla jsem spoustu prostoru pro vlastní dotazy. Nesoudí, nenutí do HA… Dokáže pacienty uvolnit příjemnou komunikací o životě. Opravdu všem doporučuji, takový přístup se dnes nevidí, odcházela jsem nadšená

Příjemná paní doktorka. Podání ruky samozřejmostí. Žádný spěch na pacienta. Což oceňuji.
Vyšetření bezbolestné.
Lidský přístup . Děkuji.

Velmi milý a empatický přístup. Vše vysvětlí, není problém se na cokoliv zeptat. Vyšetření bezbolestné, paní doktorka je velmi opatrná. Jsem velice spokojená.

Umístění: Dříve Gynekologie Zouhar s.r.o., nyní Dvorská gynekologie s.r.o. Jiný

Osobní přístup, absolutně nestandartní mezi doktory, vždy podá ruku, (dokonce obejme, když je potřeba). Odpovídá na všechny otázky a snaží se pro vás udělat naprosto vše. Nikdy vás nevyžene, pokud se chcete ještě dotazovat. Je trpělivá a empatická, dokonce i konzultace na telefonu jsou opravdu obsáhlé a velmi lidské. Rozhodně doporučuji všem!