Jitka Červenková, zubař Zákupy

MUDr. Jitka Červenková

Zubař Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

náměstí Svobody 250, Zákupy
PERFECT DENT, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: PERFECT DENT, s.r.o. Jiný

Prvni paní Zubařka z které nemá naše dcera mdloby skvělý přístup i odvedena práce určitě u paní doktorka zůstaneme i oba s manželem


V
Umístění: PERFECT DENT, s.r.o. Jiný

Výborná doktorka, mohu jen doporučit. Po týdnu, kdy jsem sháněla zubaře, který mi pomůže od bolaveho zubu mi pomohla jen ona. Jsem za to velmi vděčná, že jsem nemusela jít na trhání zubu a paní doktorka mě neodbyla jako ostatní lékaři.


P
Ověřeny pacient

Velice příjemná lékařka, perfekcionalistka. Umí vysvětlit v čem je problém. Naprostá spokojenost.


Š
Ověřeny pacient

Když jsem se zakousl do betonu tak nejmenovaný zubař z Nového Boru mě pěkně odbil !! až mi to začalo ze vnitř černat.. a to nemluvím o tom že mi to 2x opravoval.. Pak jsem dostal kontak na tuhle zubařku.. ano je sice soukromnice ale na její práci si nemohu vynechválit !! až jsem jí koupil i dobré víno za skvěle odvedenou práci a hlavně přístup.. sice jsem tehdy zaplatil za dva zuby17tis (metalkeramické korunky a sklolaminátové čepy) ale musím dodat že je již mám 8 let a nemohu si stěžovat!! Skvělá práce a tehdy i mooc hodná sestřička navíc bylo na co se dívat :)


H
Ověřeny pacient

Člověk pro kterého je jeho povolání zároveň koníčkem.
Nadstadartní komplexní přístup, nadstandartní vybavení ordinace a skvělá kvalita odvedené práce.
Nespornou výhodou jsou i její drbounké ruce.
Pokud jste ochotni zaplatit za nadstandartní péči, nemohu jinak než vřele doporučit!


B
Ověřeny pacient

To že je drahá je věc, kterou každý dopředu ví. Odbornost určitě má. Ale i přesto bych jí pár věcí vytkl. Trpím na afty, prostě jakmile se napiji z skleničky od někoho kdo aft má, tak ho mám okamžitě také. Paní doktorka ordinuje převážně bez rukavic, a po návštěvě u ní jsem si vždy aft odnesl. Pozoruji u stomatologů takové dilema opravovat vs. neopravovat. Totiž, někdo řekne, že tato "tečka" nic nedělá, že ji ještě necháme, pak se samozřejmě může stát že z tečky je malér, nadruhou stranu, když máte ústa plná "teček" tak žijete s relativně zdravými zuby a příp. kaz se opraví. Když Vám z zubů vytrhají kořeny (což pí. Červenková dělá velmi ráda) tak máte hubu plnou mrtvol. Pí Červenková je absolutní extrém co se odstraňování čehokoliv byť jen zdánlivě zavánějícího kazem týká, nehledě na to, že umrtví zub. Šel jsem k ní po nespokojenosti u jiného lékaře, její přístup je opravdu skvělý, ale vzhledem k tomu, že mi "zabila" polovinu pusy, poněvadž se muselo všechno předělat a při tom trhala kořeny jeden za druhým, tak to už mi moc nesedělo. Nakonec jsem odešel, našel zubařku s "zlatou" střední cestou a jsem spokojen.


Pro přispěvatele, který si stěžuje na cenu: Dr. Červenková nemá smlouvu s pojišťovnami, tudíž si za úkony platí pacient sám- proto je jasné, že by vašemu známému jiný lékař, který smlouvy s pojišťovnami má, udělal zuby levněji- ovšem pak třeba tzv. "na pojišťovnu" s méně kvalitními materiály apod. Ale to váš známý jistě věděl, že si u dr. Červenkové úkony zaplatí. Čili je to otázka volby pro toho, kdo peníze má a chce je do zubů investovat. Já jsem s lékařkou spokojená, je pečlivá, příjemná, vysvětlí, co je třeba a do ničeho pacienta nenutí. Svoji práci odvede kvalitně a za to si ráda připlatím.


T

Naprosto skvělá paní zubařka, která mi pomohla ...


P

Supr přístup, naprostá spokojenost. Mohu jen doporučit ....


M

Záchrana zubů.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti