Sokolovská 80, Plzeň
Stomatologická ordinace

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Umístění: Stomatologická ordinace

Paní doktorka je nejlepší zubař, jakého jsem navštívila a že jich nebylo málo. Skvělý přístup, minimum bolesti a hlavně od ní plomby neuvěřitelně drží, není třeba se k nim vůbec vracet ani po letech. Milá a hodná, těžko ji někdo nahradí.

Úžasné, úžasné, úžasné. Nejlepší zubařka i sestřička, ke kterým jsem kdy chodila a to mám se zuby pořádné problémy. Skutečně úžasně lidský přístup!!

Paní doktorka i sestřička jsou velmi fajn, jak lidsky, tak profesně. Chodím k nim od 9. třídy ZŠ (již 13 let) a musím pouze chválit! Takže všem vřele doporučuji. Jsou ochotné, vždy poradí, prostě mi baví i jít k zubaři :-)

K paní doktorce jsem chodila v minulosti, pak jsem myslela, že bude jen školní zubařka a tak jsem přešla. Teď hodně lituji a zase se vracím a musím říct, že se dokonce těším. A to je u zubaře dost vzácné.

Paní dr. Brokešová je naprosto úžasná nejen profesně, ale i úžasný a milý člověk. Chodím k ní od ZŠ a spolu se mnou, skoro celá naše rodina. Chvála patří také sestřičce!

K paní doktorce chodím odmalička. nemůžu si vynachválit!!! nejvíc nejlepší:-D

Paní doktorka je milá a vlídná osoba, asi naučená z těch školáčků.. :-) Chodí k ní skoro celá naše rodina.
Mohu doporučit.

Paní doktorka je prostě excelentní :)

Š

Skvělá lékařka. Mám špatný chrup a paní doktorka Brokešová mi o něj pečuje již od útlého dětsví. Ošetření jsou vždy vlídná, téměř bezbolestná.