Adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
U Katovny 1, Litoměřice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Paní doktorka mé dceři zanedbala zánět dutin a kašel a dcera má již několik let díky tomu astma. Kdyby si jí neposílala paní doktorka jen s nosním lékařem stále mezi sebou a poslala ji ke specialistovi, tak na to mohla přijít a dcera by astma mít nemusela. Potvrdilo mi to již více lékařů. Opravdu nedoporučuji!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Paní doktorku mohu jednou větou opravdu doporučit a pochválit ji za přístup k rodičům a hlavně k dětem. Já si velmi vážím péče o mého syna.
A jak někteří komentují čekání v ordinaci - berte to jako kladné v tom přístupu, že je ochotna vyslechnout každého a je trpělivá i vůči "bojácným" dětem.
Chvála patří i panu doktorovi a sestřičkám.

Paní Dr. není jen pediatr, ale zabývá se i dětskou endokrynologií. Byli jsme u ní tento týden poprvé a jejím přístupem jsme byli velice mile překvapeni. Je velmi vstřícná, trpělivá,vše vysvětlí a i když ji zatím znám jen krátce, tak si dovolím tvrdit, že je důsledná. Kéž by takových Dr. bylo víc!!! Mít takového pediatra musí být velkým přínosem, my bohužel nejsme z Litoměřic, jinak bysme neváhali, tak si ji važte!


K
Ověřený profil

s jejím "léčením" nemám dobré zkušenosti,poslala mě do lázní s nadváhou a místo,aby sledovala můj zdravotní stav nadále,tak na to hodila bobek a při návštěvě se mě zeptala "jen"-sportuješ?!jíš zdravě?!No já doufám,že jo,tak se uvidíme za půl roku...a tím její "vyšetření"(dá-li se to tak nazvat) končilo...děkuji,již nikdy více!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A

Je fakt nejlepší - to čekání v ordinaci je sice hrůza, ale co - když je tak dobrá, má taky velkou spoustu pacientů - moji synové mezi ně patří a čekají na ní rádi :-D


Velice příjemné vystupování, klidné, bez nervozity, rady i telefonicky, doporučujeme


S

Mohu jen doporučit. Čekání je, ale znám daleko delší. Mohu jen chválit a poděkovat za přístup, mám dva vskutku nemocné náctileté chlapce a přístup paní doktorky je špičkový. Zasílání zpráv z vyšetření e-mailem. Mám jen ty nejlepší zkušenosti(přístup k dětem, snaha řešení problémů i psychická podpora)


B

je jedna z nejlepsích pediatrů,dokáže nejen rodiče uklidnit,ale hlavně děti


Š

Jako doktor perfektní, jen to čekání je šílené, ale jinak super a všem doporučuji.


Nej-,nej-,nej-lepší pediatr v Litoměřicích, ochotná,vstřícná,klidná a rozvážná.Ochotné jsou i setry, vždy se snaží pomoci a poradit.Výborná endokrinoložka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu