Jiřina Heroková

Chirurg Více

Havířov, Ostrava, Karviná 3 adresa

Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o.
Dělnická 1132/24, Havířov

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790, Ostrava

Karvinská hornická nemocnice
Zakladatelská 975/22, Karviná

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o. Jiný

Paní Doktorka je skvělá ,neznám nikoho kdo by na ní řekl špatné slovo,vždy dobře poradila a řekla. Taky tímto děkuji za to že mě operovala .Strašně si ji vážím...

Umístění: Karvinská hornická nemocnice Jiný

Paní doktorka je ve svém oboru velmi vzácná. Nemá zájem jen o tělo ale o člověka celého. Nikdy jsem se nesetkala s lékařkou, která by byla nejen výborná ve svém oboru, ale také měla tak laskavé srdce a záleželo jí na každém pacientovi.

C
Umístění: jiné místo Rakovina prsu

Dobry den,chtěla jsem jen napsat,že tato p.doktorka je opravdu skvěla.Velice tuto paní doktorku doporučuji je opravdu špička ve svém oboru,velice mila,empaticka,takovych lekařů u nas bohužel moc neni.Moc byh chtěla taky touto cestou poděkovat paní doktorce a hlavně jsem moc rada a velice si vážím toho,že jsem doposud v její péči.děkuji Candová Renáta.

Tato paní doktorka mi v roce 2005 doslova zachránila život.Když bych tenkrát nenavštívila její ordinaci,tak tady dneska už nejsem.Má nejen zlaté ručičky,ale její psychická podpora,kterou mi po celou dobu léčby poskytovala byla k nezaplacení,což je u této nemoci moc důležité.Této paní doktorce důvěřuji tak bezmezně,že jsem podstoupila u ní i zakrok zdravého prsu ze zdravotních důvodů krční páteře,než abych šla na plastiku.Od nemoci je to již 11 let a jsem v pořádku.Tato lékařka je prostě nenahraditelná a já ji touto cestou moc děkuji.

Super paní dokorka,můžu určitě doporučit každému.Pěkný přístup,milá,hodná.Byla jsem před několika léty operovaná v Ostravě a nemůžu si stěžovat.Jizva mi není vůbec vidět,ani poznat že nějaká operace byla.Paní doktorka nemá jen jednu ordinaci a obdivuji jak všechno zvládá.Už bych neměnila a přeji paní doktorce hodně a hodně dobrého.Má srdíčko na pravém místě.

Skvělá lékařka.V její péči jsem od roku 1996, kdy mne operovala rakovinu prsu.Od té doby docházím do její mamologické poradny.Vždy dovede poradit a povzbudit.

Velmi dobrá paní doktorka, více takových lékařů. V roce 2005 mě operovala-rakovina prsu, do dnes jsem v její ambulanci sledována a nemůžu si na nic stěžovat. Její přístup je pozitivní, laskavý a vstřícný. Velmi si této paní dokroky vážím. Renata

Paní doktorka je skvělý člověk i skvělý odborník !!! Mohu jen doporučit, čeká mě druhá operace a věřím, že dopadne stejně dobře jako ta první.. Sandra

Paní doktorka je zlatíčko! Chodím k ní do mamologické poradny pár let. Vždy mě vzorně vyšetří, zajistí další vyšetření, vysvětlí, je zkrátka nejlepší. Milá, hodná, vstřícná, veselá, chytrá. Také sestřička je velmi příjemná. Moc děkuji. Darja Cáblová

Skvělá lékařka.Výborný přístup k pacientům,příjemná,pečlivá.Před 14lety jsem byla na operaci a nezůstala ni žádná jizva.Paní doktorce Herokové za všechno moc děkuji a moc si jí vážim.