Praktický lékař stomatolog
17. listopadu 1790, Ostrava

Moc milá paní doktorka, ošetření nebolí, empatický přístup.

moc milá a trpělivá a nebolí to

Po mnohaletém ošetřování lékařkou - plomby, korunky, jsem na komplexní diagnostice chrupu na klinice v Praze byla zděšena! Pod všemi obyčejnými bílými výplněmi či starým amalgámem jsem měla špatně ošetřené a neúplně odstraněné kazy.
Po ošetření kvalitními fotokompozity, skloionomerními výplněmi, přímým překrytím dřeně čtyř stoliček mi navíc bylo zjištěno, že pod pouze rok a půl starými korunkami v naprosto odlišném odstínu a velikosti je kaz!
V této ordinaci rovněž není samozřejmostí využití lokální anestezie, vždy jsem musela žádat.
Téměř po ročních úpravách a nápravách jsem za svůj chrup zaplatila téměř 100tis. Kč, ale vím, že mám 100% péči, servis i kvalitu a zdravý a krásný úsměv za to stojí :))

Vynikající odborník, kreativní, milá k lidem.Příjemná atmosféra v ordinaci.

Vždy ochotná,velmi citlivá !

p.doktorku navštěvuji již 30roků,velmi příjemná,milá a hlavně má citlivý přístup k pacientům

K paní zubařce chodím již 22 let a odcházím vždy spokojená a s dobrými pocity. Díky

milá, ochotná, všichni ji mají rádi

DOPORUČUJI

komunikativní, milá,citlivá,vstřícná,přátelská atmosféra,trpělivá