Mezní 3415, Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Vstřícný, milý, vždy dobře naladěn (i když ordinuje večer). Odoperoval mi už oba menisky, gangliom na zápěstí, který se mi předtím několikrát vracel, nyní vše v pořádku. Za mě top ortoped.

Já mám zkušenost velmi dobrou nebýt jeho ještě dnes by mně jiný pan doktor honil po rehabilitacích a rameno by mi asi upadlo.Měla jsem utrženou manžetu rotátoru a jen díky panu doktorovi následoval rentgen a objednání na operaci.Dnes je to již 4 roky ,rameno nebolí a hlavně funguje.

je super.

Skvělý, sympatický a ochotný vše vysvětlit. Dobrý operatér, který se pacientovi věnuje před i po operaci. Když tu čtu negativní hodnocení, nechce se mi věřit, že jde o stejného člověka.

Dnešní setkání s panem doktorem mě utvrdilo,že by všichni doktoři měli odejít do Německa a naučit se trochu pokory a úcty k pacientům. Neskutečná arogance a neochota.
Doufám že už se s ním nebudupolPo muset nikdy potkat.

S panem doktorem jsem spokojená. Podstoupila jsem operace obou nohou a jsem velmi spokojená. Žádné peníze jsem panu doktorovi nedávala ani náznakem pan doktor neřekl, že by nějaké peníze chtěl. Ono je to asi vždycky trochu jinak.

Budu si vážit každého člověka, který mi spraví rozdrcené obratle bez následků. Proto hodnotím jako nejlepší.Vím, že pacientů má spoustu, asi nepřiměřeně ke svému času, tak následou rehabilitaci a papírování z jeho strany neřeším.

Je to lékař, který velice rád provede operaci, ale dále se o vás již nepostará. Před operací vám naslibuje že je na 100 % ale již při vstupní prohlídce vám přijímací lékař řekne jinou realitu. Po operaci vás párkrát pozve na kontrolu, ale aby vám pomohl s rehabilitací, to jej ani nenapadne. Když si s vámi neví rady, tak vás pošle ke svému otci / MUDr.Vrzala Jiří st./ a poté si vás začnou mezi sebou přehazovat jako horký brambor. Já osobně kdybych na popud mého obv. lékaře se neobjednal do Vysokého nad Jizerou /jsem po operaci lokte/ tak jsem skončil v důchodu !

velmi příjemný,spolehlivý,upřímný,hodný,pomáhající mladý doktor

Skvělý a sympatický doktor, který je na pravém místě. Tento doktor mi dokázal dát dohromady zlomený obratel na páteři. Takových to doktorů si musíme važit. Samozřejmě celé oddělení Ústecké ortopedie je službami vynikající.
Rada pro pacienty - doktora nezatěžujte zbytečným papírováním na to nemá čas. Papíry pro pojištovnu příjme, ale těžko si najde čas na vyplnění, jděte raději za praktickým lekařem.