Stomatologické centrum Veselý úsměv
Kadláčkova 60, Kopřivnice

Umístění: Stomatologické centrum Veselý úsměv Jiný

Pán doktor Veselý je MEGA borec, zachránil mě a dlužím mu velké DÍKY naprostý profesionál.

Umístění: Stomatologické centrum Veselý úsměv Jiný

Bohužel jsme s dětmi neměli stálého zubaře a pak doktor se uvolil udělat nám prevenci. Mě asi po 30 sekundách vysvětlil, že si nečistím zuby, takže se mnou nebude zabývat. Synova prohlídka trvala asi 10 sekund - dosti zvýšeným hlasem mi řekl, že nespolupracuje a nelze ho vyšetřit (přitom chodil 5 let k zubaři bez problému sám), dceru jsem potom do křesla ani nedostala. Od té doby mají k zubaři nedůvěru, ikdyž už jsem pro nás našla jiného lékaře. Takže sem rozhodně nikdy víc!

Umístění: Stomatologické centrum Veselý úsměv Jiný

Normálně recenze nepíšu ale teď musím nejlepší zubař kterého jsem kdy zažila úžasný přístup vše rychlé úplně bez bolesti úžasný pán a dlužím mu velké díky

Umístění: Stomatologické centrum Veselý úsměv Jiný

Mohu přidat taky špatnou zkušenost, s takovým arogantním, odporným přístupem k pacientovi, jsem se ještě nikdy nesetkala.
Nechápu, jak můžou být na lidi tak hnusní a zlí, zkazili mi svým chováním celý den.
Raději budu navštěvovat soukromého zubaře a platit vse než je znova vidět.

Umístění: Stomatologické centrum Veselý úsměv Jiný

Byla jsem dnes poprvé a mám opravdu velký strach se zubařů . Ano pan doktor je svérázný a vůbec se se mnou nemazlil,na druhou stranu ,svou práci odvedl velmi dobře. Myslela jsem že budu muset jít na chirurgii ,protože jsem měla ten zub velmi špatný a jen malý zbytek . Pan doktor to zvládnul. Taky na něm oceňuji že bere pacienty ,kteří zubaře nemají a jak všichni vime je takových dost . Sestřička byla vstřícná a laskavá . Oběma jim moc děkuji a nějaký svérázný přístup mě opravdu nerozhodí, když vám opravdu pomůže . Navíc jako bonus byl velký sympaťák

Umístění: Stomatologické centrum Veselý úsměv Jiný

Pan doktor ma "božský komplex" a nedostatek stomatologů ho v jeho představách utvrzuje. Nějaký standard jako slušně chování, empatie či vstřícnost nečekejte. Opraví vám zub, když bude mít dobrou náladu, když ne, přidá jízlivostí...

Umístění: Stomatologické centrum Veselý úsměv Jiný

K panu doktorovi Veselému chodím už mnoho let a za celé ty roky si nemohu na nic stěžovat. Zažila jsem vícero zubařů a co do péče a vybavení naprostá jednička. Rovněž jsem nezažila, že bych musela hodiny čekat v čekárně jako jinde. Když se chci objednat, stačí zavolat, vždy zvednou telefon, jsou ochotní a objednají Vás max. do dvou týdnů. Jednou jsem omylem popletla datum návštěvy, nedošla jsem a pak se omlouvala, nebyl to problém, okamžitě mi dali nový termín na druhý den, zatímco jinde byli nepříjemní, objednali mě až za půl roku a ani se netajili, že je to "za trest". Mého syna pan doktor ošetřuje od jeho 8měsíců a naprosto bez problémů, k dětem se chová bezvadně, oceňuju jeho citlivý přístup, vysvětlí, ukáže, pochválí, syn veškerá ošetření s tímto přístupem zvládá skvěle. Za mě opravdu velká spokojenost a velké díky, protože v dnešní době, kdy si mnoho zubařů hraje na velké podnikatele, účtují si nehorázné sumy za běžné zákroky, zbytečně rvou zuby a hodiny Vás trápí na křesle, najít opravdu dobrého zubaře je kumšt! Pan Veselý jim jistě je. Mohu jen doporučit.

Umístění: Stomatologické centrum Veselý úsměv Jiný

Tohoto lékaře jsem navštěvoval od roku 2018 a to pravidelně každých šest měsíců. Dnes jsem byl objednán na 8.30h a byl jsem tam včas, bohužel bylo několik pacientu přede mnou tak jsem musel čekat. Jenom že, kvůli časové tísní jsem si dovolil se přeobjednat. Za 10 minut po opuštění ordinace mi zavolala sestřička a sdělila mi,že pokud já nemám čas na lékaře tak on nemá čas na mně a protože nejsem u nich registrován tak už tam nemám chodit. Tři roky je navštěvuji a přesto tam nejsem registrován. Nejspíš potřebovali uvolnit místo pro jiného pacienta. Takže jako lékař supr jako člověk ???

Umístění: Stomatologické centrum Veselý úsměv Akutní zánět zubu u syna

V pondělí 2.9.2019 jsme byli nuceni navštívit zubního lékaře p.Veseleho z důvodů zánětu zubu u syna 7 let věku.Syn měl velmi nateklou tvář už skoro neviděl na oko .Po předchozí tel.domluve jsme přišli do ordinace.V momentě kdy ho p.vesely viděl okamžitě konstatoval že ho neošetří ,že nemá personál,do úst se mu podíval až po naší bezradnosti a naléhání.nic méně i po prohlédnutí znovu řekl že syna neošetří.Zacal si stěžovat ,že je na zhroucení,že ho odvezou na psychiatrii. Nakonec řekl že si za to můžou pacienti.Tento člověk by měl okamžitě ukončit svou praxi.Timto neprofesionálním jednáním ohrožuje své pacienty na zdraví.

Umístění: Stomatologické centrum Veselý úsměv

Pacientem pana Veselého jsem byla delší dobu, špatného jednání jsem si začala všímat asi poslední dva roky. Potřebovala jsem vzít akutně a měla jsem přijít kolem osmé hodiny, že budu stejně čekat přijela jsem asi 8:20 a sestra mě úplně servala té na mne dvacet minut čekají, se slovy že mi neříkala přesně se otočila a nechala mě čekat. Mezitím pan doktor ošetřoval děti a jak řval po mamince těch dětí pořád dokola šlo slyšet až do čekárny , přišla starší paní a chtěla se jen objednat, čekala poté přišel i pan na objednání. Sestra vyšla z ordinace a vůbec si jich nevšímala. Paní šla poté zaklepat ale nikdo neotevřel až po delší době a sestřička ji neskutečně seřvala, že co má co klepat a že ona jako důchodce nemá právo na to a že důchodci přece mají času dost. Paní vůbec neobjednala a pan raději odešel. Do ordinace se mi už vůbec nechtělo. V těhotenstvi jsem byla spravovat zub a měla jsem jít vytrhnout jeden, který mi pan doktor řekl že nespěchá a mám přijít až někdy po porodu, jelikož jsem prodělala dva předčasné porody a poté zdárně porodila zdravé dítě, neměla jsem pomyšlení si jít hned trhat zub, který mě nebolí . Měla jsem jiné starosti a až nabyl čas jsem se tedy chtěla objednat . Sestřička po telefonu při zjištění že jsem tam nebyla delší dobu objednala až za tři měsíce ikdyz jsem ji vysvětlovala mou situaci, a dítě mi do péče vzít nechtěli už vůbec. Zkusila jsem tedy napsat ještě email, kde jsem objasnila svou situaci panu doktorovi s očekáváním pochopení,které se ovšem nedostalo a ještě jsem dostala další nálož toho, že vlastně přišel o zaplacení tři preventivně na které jsem v průběhu doby nedošla. A že mají tolik lidí, že si tedy mám jít jinam. Samozřejmě jsem hned byla přijata jinde ,kde mají kvalitnější přístup k pacientům neboli empatictejsi. Říkala jsem si dobře, tak možná jsem nebyla ukázkový pacient a normálním se to neděje opak byl pravdou. Maminka má svou zkušenost, kterou napíše zvlášť, rady za ní nemohu napsat recenzi bohužel.