Umístění: Praktický lékař stomatolog

Vynikajici zubar, dekuji!!! Co k němu chodim, nemam zadne problemy. Jsem velmi spokojena. A sestřicka je milá. Dyckova

Jeremenkova 40, Olomouc
Praktický lékař stomatolog (mapa)

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Nejlepsi zubni lekar.Vyborny pristup k pacientum.Perfektne odvedena prace.Sestricka je taky moc hodna a mila.Rozhodne doporucuji.

Jednička ve svém oboru....

Pana doktora znám ještě jako studenta a už tenkrát byl zapálen pro medicínu. Předělával mi spostu starých blomb a ani jedno vrtání nebolelo, opravdu velmi zručný a schopný. O velkém smyslu pro humor už bylo napsáno taky dost. Neznám lepšího a ochotnějšího zubaře!!!

Pan doktor Veselský - super! Při jeho komentářích během zákroku mi cukají koutky, kdyby to šlo, smála bych se naplno!

Naprosto skvělý lékař, opravil mi všechny zoubky, které mi moje bývalá zubařka opravila a opravuje je i mému bratrovi. Profesionál!

Je to profík, prostě nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla. Při vkročení do ordinace z vás nervozita ihned spadne,do křesla usedáte s úsměvem a jistotou,že svěřujete svůj chrup opravdovému odborníkovi.A ještě s humorem.. Nakonec zjistíte, že to bylo docela milé setkání a nemuseli jste se ničeho bát. Vřele doporučuji!

Super doktor a srandista.Na návštěvu se vždy těším.

Jediný zubař, ke kterému se budete (skoro) těšit! Ošetření je pečlivé a téměř bezbolestné. Sestra asistuje zdatně. Neotřelý komentář k zákrokům... :o) . I po přestěhování do jiného kraje se mi vyplatí dojíždět.

výbornej a ještě srandista

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Jednička ve svém oboru....

Super doktor a srandista.Na návštěvu se vždy těším.

výbornej a ještě srandista