Gynekologická ordinace
Jugoslávská 13, Brno

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Pan doktor mi na mé opakující se bakteriální záněty předepisoval antibiotika v období několika měsíců. Nic mi nevysvětlil, jen poslal recepty. Poté jsem změnila gynekologa, který se divil tak silné léčbě, která mi úplně rozhodila přirozené vaginální prostředí a tudíž jsem pak neměla žádnou imunitu a byla jsem v začarovaném kruhu. Díky radám nového lékaře jsem srovnala rozhozené ph, které si samo v důsledku s nežádoucími bakteriemi umí poradit.

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

K panu doktorovi chodím už asi 9 let. Zodpoví, co se ptám, nenutí mě do věcí, co nechci a nesoudí za žádná rozhodnutí. Jsem maximálně spokojená. Sestricka je také velmi milá. Komunikace, objednání je naprosto bez problému, se vším vyhoví a v čekárně jsem snad nikdy nečekala. Děkuji oběma za péči. :)

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Náladový pan doktor, který odpoví na otázku to se stává, jo to může být… Takže se nic nedozvíte. Nadruhou stranu musím vyzdvihnout sestřičku ta je úžasná.

Umístění: Gynekologická ordinace

Pečlivý pan doktor, chodím k němu téměř 15 let. Zvládli jsme dvě těhotenství, odhalil změny na čípku a zaváděl tělísko. Maximální spokojenost, dotazy ochotně zodpoví. V čekárně se téměř nečeká, vše mají výborně zorganizované. Sestřička milá. Nemám výhrad! A děkuji!

Pan doktor i sestřička jsou skvělí,nerada chodím k lékařům,ale tady se těším :-) Všechno pan doktor i sestřička vysvětlí,ptají se,zajímají se..Několik kamarádek navštěvují pana doktora také a i za ně mohu dát o jednu hvezdičku víc,takže 6******.Chodila jsem ke gynekoložce do Řečkovic,a jednim slovem hrůza,pana doktora jsem našla na doporučení a moc děkuji.. Veronika Kaplanová

Můj výsostný lékař. Nemám panu doktorovi Táborskému co vytknout. Porodil mi zdravou dceru a od té doby mi 15 let pomáhá se všemi gynekologickými strastmi. Velmi pečlivý, provede veškerá vyšetření a nažene mě i na ultrazvuk prsou, který je v rámci prevence pro ženy TOP. Sestřička vždy ochotná, při objednání nikde nečekám. Pan doktor není od povahy upovídaný, ale o to větší je specialista. Vždy vše vyřešil k mé spokojenosti. Za to mu moc děkuji. Natálie

Dobrý den, k panu doktorovi chodím cca 7 let. Přešla jsem na doporučení kamarádky. Předtím jsem docházela na středisko k jiné Dr. (velmi slabá). Dlouhou dobu jsem trpěla gyn. výtoky - kvasiky. Pan doktor mi předepsal léčbu, která mi zabrala a navác i doporučil na zakoupení vag. kapsle s probiotiky, které výtokům předchází. U pana doktorka jsem velmi spokojená, vyšetření nebolí, sleduje preventivně čípek, nenutí antikoncepci (u min. lekařky se "výhodně" prodávaly vzorky antiko..).

K panu Taborskemu chodim pres deset let a jsem maximalne spokojena. U predchozi lekarky jsem mela zdravotni problemy, dle ni nevylecitelne. Pan doktor mi dal leky a behem 1-2 mesicu jsem byla v poradku. Take oproti predchozi lekarce mi nikdy nenutil hormonalni antikoncepci. Pri prvni navsteve jsem sdelila, ze ji neuzivam a uz o tom vickrat nepadlo ani slovo, cehoz si velmi cenim. Dochazela jsem do ordinace i v tehotenstvi. Veskere prohlidky prijemne, profesionalni, sestricka hodna. Vsechny dotazy zodpovezeny, snaha vyhovet. Nyni prichazim s jiz triletou dcerou, sestricka ochotne hlida.. Nemam nic, co bych mohla vytknout. Dekuji za perfektni peci. Lenka S.

Po přečtení komentářů jsem se rozhodla také reagovat. K panu doktorovi chodím deset let a jsem s ním spokojená. Pravdou je, že moc sdílný není, ale když jsem se ho zeptala tak mi vždycky odpověděl. Sestřička mi za posledních pár návštěv přišla daleko milejší, než tomu bývalo dřív, dokonce si s pacientkami popovídá, usmívá se...nemůžu proti ní nic říct.

Doufám, že v těhotenství nebudu mít ale stejný problém jako ostatní slečny, které tu píší.

Taktéž musím souhlasit, dokud nebyl problém vše ok. Potom problém nastal byla mi doporučena konizece děložního čípku, kterou jsem absolvovala před necelým rokem. Doktor nic nevysvětlí, kouká na mě jako na nějakou couru, která si to způsobila sama (podotýkám, že jsem měla za život 3 partnery). Dozvěděla jsem se, že ve 30ti jsem na dítě už prakticky stará. A po poslední prohlídce, kdy mě po stěrech dva dny bolel čípek podobně jako těsně po operaci skutečně velmi silně zvažuji změnu lékaře. Po půl roce po operaci mi bylo řečeno, že můžu být ráda, že jsem mohla mít rakovinu (a to prý do roka, což dle mého operujícího lékaře není pravdivá informace). Pan doktor svým přístupem umí člověka velmi vystresovat a to zrovna v čase kolem operace není zrovna to, co bychom potřebovaly.

MUDr. Jiří Táborský

Co k tomu říci? Člověk by předpokládal, že když někomu včas zjistí předrakovinový stav a zajistí trvalé řešení celé situace a v podstatě i záchranu života, tak se dočká alespoň minima vděku. Bohužel tomu tak není. Dočká se ještě stížnosti na webu. A ano, následně prováděné stěry v terénu zjizveného čípku po konizaci mohou být opravdu nepříjemnější. Nicméně přeji Vám, ať se Vám dobře daří.
S pozdravem Táborský Jiří