Ord. praktického lékaře pro dospělé
U Nemocnice 3064, Teplice

Pan doktor je pečlivý lékař a příjemný člověk. Za zmínku stojí sestřička V.Hrabíková, která je opravdové zjevení v tom nejlepším slova smyslu. I při tom neuvěřitelném fofru co tam má (předvyšetření, recepty, karty, telefonáty, rehabilitace atd) všechno zvládá a je neuvěřitelně ochotná a milá. Poradí, pomůže a je úžasně lidská a empatická. Ovšem pozor, s hrubostí a neomaleností u ní tvrdě narazíte :-)))

Pan doktor je velice schopný,poctivý a výborný praktický lékař.. V ordinaci má skvělou i sestřičku. Vřele doporučuji.

muj jeden z nejhorsich zazitku prisla jsem k panu doktorovi s tim ze moje dite ma anginu a ze i ja mam ten samy problem a tak jsem na to dostala panadol.no doktor nejsem ale urcite vim ze na anginu patri penicilin.takze po trech dnech horsiciho stavu jsem jela na pohotovost a byl my tedy predepsat spravny lek.nechapu jak doktor nemuze poznat dve nejjednodusi nemoci jako anginu od chripky.

Pan doktor je velice schopný a poctivý praktický lékař. Vždy mi pomohl. V ordinaci má skvělou ampatickou sestřičku. Vřele doporučuji.

Výborný lékař. Doporučuji

Dobrý diagnostik, pečlivý, příjemný.

K panu doktorovi chodím snad 150 let a jednu zimu k tomu (i když nejsem tak stará), nikdy jsem s ním neměla problém. A sestřička Vlastička je zlatíčko,takových sestřiček by opravdu, ale opravu mělo být víc!!!!:-)Věruška

Pan doktor Šramhauser je velice kvalitní a důsledný lékař. Chodím k němu již skoro 3 roky a nemůžu si vůbec na nic stěžovat (je příjemný, komunikativní, sem tam i vtipný). Předešlý můj doktor nebyl nic moc... Jsem nadmíru spokojená i se setřičkou Vlastou, která je moc milá, vždy vztřícná a laskavá(i když má v ordinaci fofr a ten má pořád), vždy všechno důkladně vysvětlí a dokáže dobře poradit. Takových zdravotníků by mělo být více...
Akorát co by se mohlo obnovit je nábytek, už teda hodně pamatuje...

Je to starší pán a zatím jsem neměl důvod měnit ho. Jsou určitě lepší, ale hlavně horší lékaři.