Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Nemocnice 3064, Teplice
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

Pan doktor je pečlivý lékař a příjemný člověk. Za zmínku stojí sestřička V.Hrabíková, která je opravdové zjevení v tom nejlepším slova smyslu. I při tom neuvěřitelném fofru co tam má (předvyšetření, recepty, karty, telefonáty, rehabilitace atd) všechno zvládá a je neuvěřitelně ochotná a milá. Poradí, pomůže a je úžasně lidská a empatická. Ovšem pozor, s hrubostí a neomaleností u ní tvrdě narazíte :-)))

B
Ověřený profil

Pan doktor je velice schopný,poctivý a výborný praktický lékař.. V ordinaci má skvělou i sestřičku. Vřele doporučuji.

muj jeden z nejhorsich zazitku prisla jsem k panu doktorovi s tim ze moje dite ma anginu a ze i ja mam ten samy problem a tak jsem na to dostala panadol.no doktor nejsem ale urcite vim ze na anginu patri penicilin.takze po trech dnech horsiciho stavu jsem jela na pohotovost a byl my tedy predepsat spravny lek.nechapu jak doktor nemuze poznat dve nejjednodusi nemoci jako anginu od chripky.

Pan doktor je velice schopný a poctivý praktický lékař. Vždy mi pomohl. V ordinaci má skvělou ampatickou sestřičku. Vřele doporučuji.

Výborný lékař. Doporučuji

Dobrý diagnostik, pečlivý, příjemný.

Ověřený profil

K panu doktorovi chodím snad 150 let a jednu zimu k tomu (i když nejsem tak stará), nikdy jsem s ním neměla problém. A sestřička Vlastička je zlatíčko,takových sestřiček by opravdu, ale opravu mělo být víc!!!!:-)Věruška

M
Ověřený profil

Pan doktor Šramhauser je velice kvalitní a důsledný lékař. Chodím k němu již skoro 3 roky a nemůžu si vůbec na nic stěžovat (je příjemný, komunikativní, sem tam i vtipný). Předešlý můj doktor nebyl nic moc... Jsem nadmíru spokojená i se setřičkou Vlastou, která je moc milá, vždy vztřícná a laskavá(i když má v ordinaci fofr a ten má pořád), vždy všechno důkladně vysvětlí a dokáže dobře poradit. Takových zdravotníků by mělo být více...
Akorát co by se mohlo obnovit je nábytek, už teda hodně pamatuje...

Je to starší pán a zatím jsem neměl důvod měnit ho. Jsou určitě lepší, ale hlavně horší lékaři.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti