Ortopedická ambulance
U pošty 14, Brno

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

K panu doktorovi chodím 6 let vážím si jeho profesionálního přístupu dokáže podrobně vysvětlit diagnózu, když mě bolela bederní páteř tak mě poslal na rentgen i sestřička je velmi milá

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Pana doktora si vážím,vždy mi pomohl a byl ke mě hodný a vstřícný.K panu doktorovi chodím asi pět let.Mohu jen doporučt

Za velmi profesionální přístup pana doktora i sestřičky musím hodnotit jako velmi dobrý. Pan doktor mi vysvětlil příčinu obtíží a další postup léčby. Vzhledem k rodinné anamnéze mě odeslal na další podrobná vyšetření. Je pravdou, že má delší čekací dobu v ordinaci, ale to jen svědčí o jeho kvalitách. S pozdravem Ryzec

S tímto lékařem nemám nejlepší zkušenosti... za tři návštěvy jsem se nedozvěděla ani diagnózu. Dá si řict, že se na mě ani nepodíval a otázka zda mi výrůstek na malíčku ruky v něčem překáží, nebyla zcela vhodná. Po další návštěvě tohoto lékaře jsem se nedostala ani do ordinaci díky sestře, která záhadným způsobem pozapomněla moji přítomnost a po hodině čekání jsem byla nucena odejít. Čas, který trávím u lékaře si musím v zaměstnání dopracovat a v tomto případě se to opravdu nevyplatilo. NEDOPORUČUJI

Přidám i svoji zkušenost ,boleli mě záda mezi lopatkama ,protože pracuji u pc šla jsem k tomuto ortopedovi.Žádný rengen ,žádné jiné vyšetření ,než nález před několika roky co byl v kartě mu stačil ,cvičení rehabilitace ,můj stav se silně zhoršoval ,bolest vystřelovala do levé ruky ,nemohla jsem dýchat ,řekl mě a zapsal do karty omezená hybnost levé ruky ,vše od krční páteře prýýýýýýýýýý, ,měla jsem ovšem infarkt a s prasklým srdcem jsem chodila 2 měsíce ,tedy dobu kdy jsem byla u tohoto lékaře léčena ,dnes mám po operaci srdce ,chvála bohu jiným lékařům žiji,takže lidičky svůj názor si udělejte sami

Pan doktor skvělý ale naprosto neochotná, protivná sestřička!!

S těmi negativními hodnoceními nesouhlasím!byla jsme včera poprvé u pana dr.ra a byla jsme tama s ním,že mě bolí noha a 3dny na ni nemůžu šlapat(podotýkám,že den předtím jsem byla u dr.ky o patro víš u neuroložky a ta bolest nejenže přešla a vůbec na ni nereflektovala,ale neobtěžovala se na to ani podívat a jelikož jsem šla za ní s krční páteří tak mi pak dr.tor ortoped zdělil,že to mám k tomu dal mi dvoje léky a ještě vložky do bot,určil mi diagnozu a myslím,že vůbec si nevzal těch30kč jen tak,protože to mlůžu říct jedině o paní dr.ce,ke které jsem šla opravdu zbytečně a o něch 30kč jsem zaplatila téměř za nic!takže takový je můj názor a že je mi40a nějakou tu zkušenost s lékaři mám a to i ů mých 4dětí a s arogancí a neschopnými dr.ry se setkávám v poslední době dosti často,ale tento pan dr.tor mi tak opravdu nepřipadá!a ještě jedna věc,sestra mě vzala po telefonátu za2 hodiny i když p.dr.tor tam objednává pacienty až v květnu jelikož tam byl poslední den v tom to měsíci takže tohle je jen pro ty kodo by tady odradily nesmyslné negativní názory...přeji všem hezký den p.Krejzková

Léčím se zde opakovaně, vždy mi bylo velmi kompetentně pomoženo,rozhodně to nikdy nebylo "od stolu"jak vyšetření,tak další péče vždy v pořádku.Děkujhi

doporucuji

Tohoto pana doktora opravdu nedoporučuji, byla jsem u něho 2x se svoji dcerou, ani jednou nevstal od stolu, aby se na ní podíval, vše přisuzoval tomu, že dítě rychle roste. S tímto výsledkem jsem se nespokojila a navštívila jiného lékaře, kde zjistili, že dcera má vážný nález na páteři. Pan doktor za 1,5 roku ji ani neodeslal na rentgen a pořádně neprohlédl.