Ord. praktického lékaře stomatologa
Kostelní 8, Lovosice

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Po dnešním telefonickém rozhovoru s vaší sestrou jsem byl jejím přístupem zděšen. Byla to katastrofa! Přestože se jedná o naléhavý případ týkající se dítěte, vaše sestra arogantně odmítla pomoc a zavěsila. Zavolal jsem zpět, abych zdůraznil, že jde o dítě a naléhavou záležitost, ale ona arogantně zopakovala, že moje dítě stejně neuvidí. Pokud se takto chová Vaše sestra ve Vaší ambulanci, nedovedu si představit Váš přístup jako zubaře. Ptal jsem se na jméno sestry, ale bohužel mi to neřekla, i když chtěla vědět moje. Takže lidi z Lovosic a okolí, pokud potřebujete urgentně pomoct svému dítěti, nechoďte sem. Jako matka takový přístup nedokážu pochopit. Nebudu si stěžovat jen tady, budu si stěžovat dál. Nechci, aby se tato sestra chovala k ostatním stejně. Arogantní, neslušné, nelidské.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa

Pan doktor je pečlivý, vždy vše vysvětlí, zuby se snaží zachránit, finančně bezkonkurenční...Říká se, že každý je nahraditelný, ale v tomto případě si tím nejsem tak jistá.Vážím si to, že můžu být jeho pacientka.

K panu Řezníčkovi docházíme pravidelně celá rodina. Je pečlivý a nic nezanedbá. Zákroky provádí téměř bezbolestně. Můj moudráček šel ven jedna báseň :)

Vyjímečný člověk a zubní specialista na svém místě,hned naklonovat !

Pan doktor je odborník na svém místě. Chodím k němu už řadu let. Staral se o chrup i mé matky, která když se odstěhovala z našeho okresu a šla k tamnímu zubaři, který jí odstraňoval můstek zasazený panem doktorem Řezníčkem, tak jen žasl, že ho měla přes 25 let a ještě jí tak pěkně držel. Je to ochotný a hodný doktor a jsem s ním moc spokojená. Takových specialistů by mělo být více. Je vidět, že své práci rozumí. Sestřička je na pacienty také příjemná.

Pan doktor je skvělý stomatolog a člověk.Chodíme k němu celá rodina,vřele doporučuji.

Tento Pan Doktor je vynikající lékař, chodíme k němu celá rodina a vždy bez problémů, poradí, je velice ochoten, doporučuji....