PreventaMed s.r.o.- MUDr. Jiří Pumprla
Domovina 2/774, Olomouc

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Dobrý den, tato webová stránka je komerčně zaměřena za účelem zisku. Pro tyto účely využívá typickou lidskou-českou vlastnost, ANONYMNĚ plivnout sousedovi do polévky, když se zrovna nedívá:-) Proto je i typické pro všechny negativní příspěvky--nejen ty o mně, i u ostatních kolegů--že NIKDO se pod ně nepodepsal celým jménem:-) A proto taky je nelze brát vážně, je to prostě jen klasická pomluva, anonymní ulevení si člověka, který není spokojen se svým životem a proto jej poplivá aspoň tomu druhému. A že k tomu použije výmysly a lži, to je přeci dnes už běžné, viďte, třeba paní Jaroslavo V? Dám krk na to, že to není Vaše pravé jméno:-) A třeba ani nejste žena. Víte, já se podepsat pod svým názorem nestydím:-) A třeba i negativním. Přeji Vám přesto radost ze života a pevné zdraví! Ale, upřímně, budu rád, když si vyberete někoho lepšího, než jsem já. My máme tak jak tak plno, slušných, neanonymních a docela spokojených pacientů:-) MUDr Jiří Pumprla

K tomuto lékaři již nechodím. Pokud jste "běžný pacient z ulice" - pak Vás čeká nepříjemné, přezíravé chování s jediným účelem - rychle Vás vyprovodit z ordinace. Podstatnou změnu chování vidíte u "ekonomicky" zajímavých pacientů - ani ale zde thymolinový úsměv nedává tušit opravdu kvalitní péči. Některé nadšené a pozitivní příspěvky zde si neumím vysvětlit - ale ten rozpor s negativními hodnoceními (ke kterým se připojuji) dává tušit jejich zdroj :-)

dobrý den já jsem u pana doktora už druhým rokem a jsem velmi spokojena mnohokrát mi pomohl a teď dokonce je v jeho péči i můj přítel . pan doktor je příjemný a sestřičky také jsem ráda i za jejich pracovní dobu vzhledem k práci a jestli někomu vadí že chodí v civilu tak je to věc názoru já jsem ráda protože co je na doktorskem oblečení já z něj mám hrůzu. děkuji za pana doktora. pacientka kateřina.b

Každý má právo vyjádřit svůj názor. Není mi jasné, proč k panu doktorovi chodíte, když k němu máte tolik výhrad? Chodím k panu doktorovi mnoho let a dostal mě z velmi závažného zdravotního stavu. S arogancí jsem se nikdy nesetkala - vždy jen s pochopením a profesionálním přístupem. Interní ordinace není nádraží s pevným jízdním řádem - lidé si neuvědomují, že během dne se třeba vyskytnou dva akutní případy, kdy je nutný okamžitý odvoz do nemocnice (nejedná se pouze o kontroly) a tím samozřejmě nastane hodinový a nebo i větší časový skluz. Sama jsem byla svědkem nevhodného chování pacienta v čekárně a pochybných řečí na adresu pana doktora - jen kvůli tomu, že pan pacient čekal a nebyl přijat v čase, na který byl pozván. Není nic jednoduššího tedy než změnit lékaře. Vím, kde jsou prázdné čekárny a tam čekat nebudete. To ale snad o něčem svědčí, ne? Osobně panu doktorovi velmi děkuji za veškerou péči.

Nejlepší lékař, jakého znám, Taťána O.

Pan doktor nedochvilný,přichází pozdě a tím mu nabíhá už u druhého pacienta skluz.objednací čas nedodržuje,pravidlem je dlouhé čekání i hodinu navíc.
Nevalný zájem o pacienta,při hovoru se dívá mimo vás,zdá se,že vás ani neposlouchá.
Přístup sester v důchodovém věku vyloženě nepříjemný,neprofesionální.Odchod z budovy pouze přes lékárnu,kde vás nutí k vyzvednutí receptů.Vyhněte se Vile zdraví!

jsem v jejich péči už několik let, pomohli mi už několikrát s různými obtížemi s tlakem a cukrem. vždy jsou fajn, udělají si na mne čas, i když přijdu "mimo pořadí", nevybírají žádné poplatky či roční platby navíc jako někteří jiní. můžu si hned vyzvednout léky v lékárně v přízemí, která má i do 19h. i zde jsem se setkal s ochotou a dobrými lidmi, kteří se vám věnují. to je zase má vlastní zkušenost. rozhodně tedy doporučuji!!

má zkušenost s touto ordinací je velmi dobrá, chovají se příjemně, jak sestry tak lékaři, vyjdou mi vždy vstříc s termíny -- mívají otevřeno některé dny až do 19h! mají na mně čas a léčí "celého člověka", ne jen můj tlak nebo žíly na noze. a to prostředí? jak v hotelu! najděte v olomouci něco podobného. určitě vřele doporučuji

Na prvním místě zájmu pana doktora je jeho ekonomický profit. Až s tím se odvíjí jeho péče o pacienta. Jeho odbornost pak může posoudit jen některý z pacientů. Pro své další podnikatelské aktivity má navíc omezené ordinační hodiny nebo ho zastupuje jeho paní MUDr.Pumprlová. Její odborné kvality zpochybňuje i personál tohoto zařízení. Lidské a tím i léčebné postoje pana doktora jsou víc než pokřivené. Vlastní zkušenost.

Podle mně, je tento lékař asi nejlepší s internou, u kterého jsem byla. A věřte mi, že už jsem byla u hodně internistů. Rozhodně doporučuji