Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Doktor léčí od stolu. Přišla jsem s banální bolestí zad a místo aby udělal vyšetření, popř. Rehabilitace, mi drahý pan doktor od stolu předepsal prášky a při další návštěvě mi navrhl operaci, i když se na ty záda ani jednou NEPODÍVAL.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Dobry den zmenil jsem lekare , ktery sel do duchodu hned vedle sebe jsem nasel lekare mudr precek mi vyhovuje mozna mi i prodlouzil zivot mam vysoku tlak vedel presne co ma napsat . Sestricka je moc prijemna. Za mne spokojenost rekjasu dubina

Jediny doktor siroko daleko,ktery prijima nove pacienty.Prazdna cekarna.....uz tohle mi bylo divne,ale pregistrovala jsem.Byla jsem u nej 2 roky a nikdy me nijak nevysetril.Vzdy jen leci od stolu.Nejradsi by byl,kdyby si pacient nadiktoval leky a diagnozu.Kdyz mate kasel,neposlechne vás,kdyz vas boli v krku,nenapadne ho se tam podívat.Opravdu nedoporucuji...presla jsem jinam a do vypisu zdravotni dokumentace mi napsal zdrava ( prodelala jsem rakovinu,mam astma,alergii).Nova lekarka byla v soku a ja take.

Než jsem se po rozvodu přestěhovala na Dubinu a přešla k panu doktorovi Přečkovi, chodila jsem k lékaři na vesnici, kde pan doktor léčil všechno sám. Zažila jsem šok, na který jsem si dost dlouho zvykala . V čekárně málo lidí, žádné dlouhé čekání, žádné u něho dlouhé vykecávání, ale hned k věci. Pan doktor na mně vůbec nesahal, posílal mně k odborným lékařům, což mi připadalo jako ztráta času. Ale jednoho dne, když jsem si šla jen nechat napsat léky a zeptal se mně jak se mi daří, jsem se mu zmínila o potížích, které mi přišly nedůležité a spíše mně jen obtěžovaly , ale pokud bych nepotřebovala ty léky, ani bych za ním s tím nešla. Pan doktor zpozorněl a řekl svůj odborný názor, že se jedná o podráždění nebo zánět slinivky břišní, odeslal mně ihned na krev, dal mi dietu, s tím, že mám přijít druhý den zase na krev a podle toho se rozhodne, jestli to bude na nemocnici. Podotýkám, že jsem neměla žádné bolesti. Druhý den byly výsledky krve horší a tak pan doktor neváhal s hospitalizací. Tam jsem byla jen na infuzích bez jídla a pití, antibiotikách a výsledky se stále ještě zhoršovaly další tři dny, než se to začalo lepšit.
Takže díky vysoké odbornosti pana doktora Přečka jsem byla ušetřena strašných bolestí a v podstatě mi zachránil doslova život. I po hospitalizaci se o mně dobře staral, po třech měsících jsem nemusela brát již žádné léky a díky dietě jsem se zcela uzdravila . Po více než 10 letech musím říct, že jím všechno bez omezení a mám stále dobré krevní testy.
A to byla jen jedna a ne poslední pozitivní zkušenost. Myslím, že je to dobrý lékař, kterého mohu doporučit a hlavně lidem, kteří nechtějí u lékaře prosedět kus života .
Sestřička je výborná. Díky oběma.

U pana doktora jsem od 15 let, když jsem odešel od své pediatrické lékařky. Po dobu studií to bylo super, člověk přišel a bez prohlídky ho uznal třeba i s chřipkou. Dnes kde člověk chodí k lékaři, protože potřebuje uzdravit, tak to probíhá systémem: Co vám je? A co na to chcete? Standardně tam nechodím, většinou se raději léčím s drobným nachlezením a chřipkou sám.

Jsem pacientkou doktora Přečka již několik let a vzhledem k tomu, že jsem zatím poměrně odolná vůči zdravotním problémům a virozám, nemusím jej navštěvovat příliš často - protože jinak bych uháněla svinskou rychlostí k jinému lékaři! Dle mých zkušeností pan doktor nejen, že neposlouchá pacienta, ale hlavně neléčí. I běžnou preventivní prohlídku není schopen provést obstojným zůsobem, natož člověka alespoň letmo prohlédnout. Na povinnost informovat pacienty staršího věku nač pojišťovny zcela přizpívají (např. vyšetření tlustého střeva po 50 roku věku), to neřeší vůbec. Každopádně já měla velké potíže s žaludkem, kdy jsem aktivně sama přiklusala do ordinace a požádala o gastroskopii, jelikož jsem měla pádné podezření, že se skutečně něco s trávicím traktem děje. Hovořila jsem o zjevných příznacích něčeho, co pouhým okem jasně napovídá, že žaludek není v pořádku. Přeček však neměl zájem se ani na tento zjevný úkaz podívat, neodebral krev, neptal se na podrobnosti - což je tedy v této oblasti trávicího traktu poměrně zásadní. Jeho poznámka léčby však zněla .- " no jo, tak přestaňte kouřit, dnes je pátek, předepíši Vám tabletky (podotýkám 100 tablet na rakovinu střev, vředů apod.) a vpondělí se mi přijďte ukázat!!! Ať si každý říká co chce, ale tohle nemůže člověk akceptovat ani s pardonem. Takže od té doby se léčím alternativními způsoby, protože dnešní léčení moderními doktory - je tak akorát vypěstovat v lidech závislosti na chemiia více organismu škodit, nikoli řešit příčiny nemocí!!! Jediná pozitivní osoba, která je naprosto super, vždy ochotná, laskavá a pracovitá - je sestřička Renata:-)

U pana doktora jsem uz asi 13 let i otec a jsem spokojena. Souhlasim ovsem, ze vykecavat se s nikym nebude. A to je myslim v poradku. Sestricka je taky rychla a usmevava. Ordinace jako celek na mne pusobi velice sympaticky a nemam problem se tam obratit s jakymkoli problemem. Skoro bez cekani a pracujici rano maji prednost. Tak za mne 100%.

Moje maminka dochází k panu doktorovi několik let. Bohužel opakovaně jsem svědkem absolutního nezájmu o léčení pacienta.Dle slov mamky probíhá jeho vyšetření rozhovorem a dotazem jaké chce léky - ty předepíše. Je smutné, že ani když jsem ji dovezl do ordinace po pádu ze schodů / téměř nebyla schopna chůze/ ji neprohlédl , předepsal léky proti bolesti a bez jakéhokoliv vyšetření ji poslal domů. Teď už opravdu mamku přeregistruji jinam.

Souhlasím plně s názorem pisatelky Misakulicka....ten od stolu "vyšetři"vše co mu řeknete:diagnózu i léky,které potřebujete,by byl nejraději,abyste si předepsali sami.....ale na co nikdy nezapomene je to,aby jste zaplatili regulační poplatek!!!!A ještě něco-nedej bóže,že by jste jej potřebovali po 10.h-to už tam není,jelikož spěchá do své soukromé ordinace,i když má ord.hod.do 11h!!!!Řeknete si ať teda jdu za jiným praktickým lékařem....jenže,nejblíže to mám na polikliniku(a nejen já)a k "soupeři"to nejde z jejich rádoby kodexu morálností!!!Jediným plusem na jeho ordinací je sestřička Renátka...vždy usměvavá,vstřícná a velmi ochotná!!!!:-)))

Pan doktor byl jediný lékař, který byl ochoten si mě mezi své pacienty vzít, když jsem se do Ostravy přistěhovala. Obešla jsem jich asi 10 NEÚSPĚŠNĚ !!!! Takového praktického lékaře jsem nikdy neměla. Jsem tak spokojená, že jsem zde poslala i mého manžela. Nesouhlasím z názory, které ho nařkly z neodbornosti a nekompetence. Souhlasím s názory těch, kteří si nejdou s doktorem pokecat, nýbřž jdou se svými zdravotními OPRAVDOVÝMI potížemi a ty mi pan doktor vždy vyřešil. Sestřička je také super!!!