Josefská 25/27, Brno
Ambulance ženského lékaře

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Pan doktor i sestřička jsou milí, ale někdy mi chyběl víc osobní přístup a větší péče v těhotenství.

Pana doktora Pfeifra i jeho zdrav.sestřičku můžu jen doporučit, oba jsou velmi milí, ochotní a vstřícní, s přístupem a jakoukoliv léčbou mám jen pozitivní zkušenosti - snad jen to, že pan doktor nepoznal, že mám diastázu břišních svalů po dvou těhotenstvích, kazí celkový dojem... Navíc, je to asi jediný lékař, který mě vždy vzal na čas podle objednání. někdy i o nějakou minutu dřív...to se u 95% lékařů fakt nestává....

Timto zdravim pana doktora a jeho milou sestricku jsem velmi spokojena s jeho pristupem k pacientkam dekuji

K panu doktorovi chodím již více jak 20 let /je mě 66 let/, Přešla jsem k němu po dost nepříjemných zkušenostech u mé bývalé lékařky u které byla prohlídka vždy hororem. Za život jsem prošla rukama mnoha gynekologů, protože se mě nedařilo 12 let otěhotnět, tak je mohu srovnávat. Je to nejlepší lékař ke kterému jsem kdy chodila. Dojíždí k němu i mé dvě dcery přesto, že to mají 50 km daleko a komplikovanou dopravu /bus,vlak/. Prodělala jsem s ním období menopauzy, dcery 6 těhotenství a určitě bude chtít později k němu chodit i má dnes 14ti letá vnučka. Mohu ho tady vřele doporučit, jsem s ním maximálně spokojená, každý problém okamžitě a zodpovědně řeší.

Chodím k panu doktorovi už 15 let a je vždy velice příjemný, milý, decentní, ochotný zodpovědět jakékoliv dotazy. Občas mám pocit, že se stydí víc, než já :-). Sestřička je též velice příjemná. Určitě doporučuji

Dobrý den.
K panu doktorovi chodím už 17 let. Nikdy jsem s přístupem pana doktora neměla nejmenší problémy. Prošel se mnou i dvě úspěšná těhotenství.
Začátkem tohoto roku jsem měla veliké bolesti - zánět dělohy. Volala jsem, a pan doktor mě přijal okamžitě. Mohu všem doporučit.
Markéta H.

U pana doktora jsem velmi spokojená.Nic nezanedbá.

Docházím již léta, až na jednu jedinou malou neshodu stran přechdu před několika lety nemohu řící jediné mínus, ale vždy jen samé plus na stranu jmenovaného lékaře.Děkuji za Vaši práci.Mfh

pana doktora můžu každému doporučit je to nejlepší lékař .

Pan doktor je výborný, i sestřička je velmi příjemná.Mám velmi dobrý pocit,po vyšetření mohu konzultovat v klidu veškeré problémy,na vše je dost času.U některých doktorů má člověk pocit, že je obtěžuje; u tohoto pana doktora to rozhodně nehrozí.Jsem velmi spokojená.