Jiří Meindl, ortoped Brno

MUDr. Jiří Meindl

Uložit

Ortoped Více

23 názor

Uložit


Adresa

Ordinace odborného lékaře ortopeda
Zahradníkova 2/8, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Ordinace odborného lékaře ortopeda Jiný

Pan doktor Meindl je úžasný ortoped, operatér a výborný i jako člověk. Dokáže velmi dobře diagnostikovat problém, jeho léčba je účinná, je velmi trpělivý,klidný a je s ním legrace.Můžeme jen a jen doporučit.
Irena Tokošová a Jitka Brtníková

B
Umístění: Ordinace odborného lékaře ortopeda Jiný

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi Meindlovi za skvěle odvedenou operaci karpálního tunelu pravé ruky. Operace proběhla úžasně rychle a než jsem si to stačila uvědomit, vše bylo hotové. Po třech dnech jsem byla schopna i přes otok, sevřít ruku v pěst a dát jednotlivě prsty doprostřed dlaně. Překvapena jsem byla i sedmý den, kdy jsem dokázala psát tužkou a vyťukat SMS palcem a mobil držet v operované ruce. Od operace uběhlo 10 dní a za celou dobu jsem užila dvě tablety od bolesti a to preventivně na noc, první den po operaci. Ruka vůbec nebolí a mám pocit, že bych už zvládla všechno. Po neděli jdu tahat stehy, jizvičku (v porovnání s jinýma) mám krásnou, jako silnější nitku. Určitě mé poznatky ocení lidé, kteří se chystají na operaci karpáního tunelu a hledají toho nejlepšího ortopeda. Jsem ráda, že jsem vážila cestu z hodonínska (stálo to zato), a dostala se k panu doktorovi, kterého můžu jen a jen doporučit...

Ověřený profil

HODNOTÍM PANA DOKTORA TÉŽ VELMI KLADNĚ,MYSLÍM DLE SVÉHO POZNÁNÍ,ŽE JE ZKUŠENÝM ORTOPEDEM... JSEM PACIENTKOU KRÁTCE,ALE BĚHEM 14 DNÍ MI JEHO LÉČBA NESMÍRNĚ POMOHLA A VĚŘÍM,ŽE ZBYTEK PROBLÉMŮ SPOLEČNĚ DOŘEŠÍME.
ČEKACÍ DOBA JE I PŘES OBJEDNÁNÍ OPRAVDU VELKÁ,ALE S TÍM SE UŽ DNES SETKÁVÁME NAPROSTO BĚŽNĚ,ZVLÁŠŤ U DOBRÝCH DIAGNOSTIKŮ.
SESTRA MILENA MOŽNÁ PRÁVĚ NEMĚLA SVŮJ DEN,ALE I TO SE STÁVÁ :-)

B
Ověřený profil

Dal jsem na kladná doporučení z těchto stránek a předem se objednal k p. doktoru Meindlovi. Nebudu hodnotit čekací dobu, neb chápu že dobrý ortoped má i nabitou čekárnu. Tudíž hodina a půl strávená v čekárně (jiní pacienti co byli přede mnou říkali že čekávají i >3 hodiny) mi přišla jako nutné zlo k tomu, aby se mi dostalo odpovídající péče. Jeden pacient se v průměru zdržel asi 20-30 minut, což mi přišlo docela adekvátní.
Nevím zda je to mým nedůchodovým věkem, ale chování pana doktora ke mě bylo od samého počátku velmi odměřené, možná až lehce arogantní (už při úvodním "Tak co to bude?" jsem lehce znejistěl). Trpím už několikátým rokem bolestí velkých kloubů a výsledky z neurologie a revmatologie mě směrovaly na ortopedii. Místo došetření příčiny bolesti pomocí zobrazovacích metod mi pan doktor řekl, že mám klouby celkem v pořádku. Přestože jsem dodal výsledky z revmatologie kde byl mj. i popis RTG kyčlí s 2.st. artrózy, pan doktor řekl že se jedná jen o subjektivní popis a dle něj to tak zlé nebude a rentgen ostatních kloubů nebude třeba. Pak se ale zamyslel a podal mi objednávkový letáček na výživový doplněk na klouby v ceně okolo 1000 Kč vč. poštovného který prý není dostupný v lékárnách a je třeba jej objednat telefonicky. Jediný schválený lék na artrózu s 3x nižším doplatkem mi předepsat odmítnul, prý by to bylo zbytečné.
Jedná se možná jen o můj pocit, ale zdá se mi že mladí pacienti, u kterých není na první pohled předpoklad operativního řešení (totální endoprotéza apod.) jsou pro p. doktora silně nezajímaví. Pokud tedy nejste 80-ti letá chromá babička, možná pro Vás stejně tak jako pro mě nebude návštěva pana doktora to pravé. Nepochybuji že se jedná o dobrého operatéra, nicméně jako člověk a diagnostik u mě zcela propadnul, proto dávám nejnižší hodnocení.

K
Ověřený profil

Dobrý den, prosím, nevíte někdo číslo na pana ortopeda nebo kontakt, jak se objednat?

D
Ověřený profil

Pan doktor Maindl je nejlepší ortoped, jakého jsme poznali. Také zdravotní sestra je k pacientům vstřícná.
Děkujeme za vzornou péči. Doubravka a Jaroslav Kratochvílovi.

M
Ověřený profil

Doktor Meindl??úžasný člověk,moc mi pomohl,je to člověk,který opravdu léčí lidi,záleží mu na pacientovi a v ordinaci zůstává dokud neošetří posledního.Vždy v dobré náladě a paní Milenka sestřička je prima ženská.Marcela Běhunčíková.

Z
Ověřený profil

Je to skutečně výborný ortoped,odborník na svém místě,chodím k němu už několik roků a můžu ho jen doporučit. Svědčí o tom taky vždy plná čekárna spokojených pacientů.

P
Ověřený profil

Nesouhlasím s paní Konečnou, dotyčné šlo zřejmě pouze o lázně. Pacient s velkými obtížemi potřebuje obstřiky, medikamenty a pan doktor je vynikající odborník a po zlepšení zdravotního stavu pamatuje i na rehabilitace. Lepšího lékaře jsem ještě nepoznala.

Velmi doporučuji,neznám lepšího.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti