Praktický lékař pro dospělé
Bieblova, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

K panu doktorovi jsem se dostala skrz zaměstnavatele (nejmenovaný supermarket), kde jsem měla pracovat. Pan doktor mě ani nevyšetři a rovnou na mě vyballil že "s tak hnusným ekzémem bych si nenechal od prodavačky vydat salám". Moje námitky, že v supermarketu je více oddělení kde se dá pracovat, než studen pult, že při práci se standardně nosí ochranné rukavice a že mám od mojí obvodní lékařky potravinářský průkaz, navíc jsem v potravinářském průmyslu už pracovala, byly vulgárně smeteny ze stolu. Co je to za doktora, když neví, že ekzém není nakažlivý? Pan Mamica, není ani zdaleka profesionální doktor, ale zahořklý sprostý misantrop. Vřele mu doporučuji najít si jiné zaměstnání a nekazit život lidem, kteří hledají u lékaře pomoc.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé nemocný

Četl jsem názory lidí ať už kladné či záporné.Jsem u pana doktora už více jako pětadvacet let.K lékaři chodím jenom v případě že jsem opravdu nemocný.běžné nachlazení ani nechodím ,to zvládnu sám.Vždy pan doktor at už to bylo jakékoliv onemocnění s dalším vyšetřením ,vždy to bylo na velmi odborné úrovni.Jsme u pana doktora celá rodina a nemohu říct,že by byl někdo s jeho léčbou nespokojen.Komu se nelíbí,ať si v tom případě najde lepšího.Jiná rada není.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Pan Doktor je spíše vypisovatel receptů než skutečný lékař. Na prvním místě jsou pro něj jeho zájmy a koníčky a na posledním pacient a jeho zdraví. To, že běžně není v ordinaci během ordinačních hodin a čekáte hodinu i déle bez odůvodnění je naprosto běžné. Pokud k němu dojdu s nemocí, ani se neobtěžuje člověka poslechnout nebo provést nějaké měření, napíše recept a přijď na kontrolu a ani poté si neověří, zda léčba zabrala. Díky tomu mi z nedoléčené infekce dýchacích cest vznikl zápal plic. Už se chystám měnit doktora. Určitě nedoporučuji. Ono stačí poslochat o čem se baví lidé v čekárně a uděláte si obrázek sami.

Pan doktor Mamica je velmi pečlivý, příjemný, vstřícný, galantní a vtipný. Odcházím vždy s úsměvem :D

Pana doktora navštěvuji 2 roky. Přešla jsem k němu právě z " moji ambulance" kde je přístup k lidem na katastrofální úrovni. Pan doktor byl ke mě vždy ochotný . Je rázný a přímý, ale jen proto bych ho nenazývala vulgárním. Pana doktora Mamicu doporučuji.

U dr. Mamici jsem již od roku 1985 a jsem s ním naprosto spokojen. Je to vynikající a stoprocentně spolehlivý lékař.

Jedná o dobrého lékaře, kterého navštěvuji několik let a nemám k jeho chování a ani k jeho lékařským schopnostem žádné výhrady. Je to nejlepší praktický lékař, který mně oštřoval.

Pokud se k lékaři chodíte léčit a nezahánět nudu, či řešit své soukromé problémy, ne-li zkoušet disciplínu VRH SKLENICÍ, pak vřele doporučuji!
Vulgárnosti, neochoty či nezájmu o pacienta - jak někteří anonymové rádi vypisují- jsem si za 20 let u tohoto lékaře nikdy nevšimla.
Ba naopak - pečlivý, skvělý lékař. Velmi příjemný, vstřícný, galantní a vtipný. Jsem velmi spokojena a doporučila jsem i několika známým.
Totéž mohu dodat i k sestřičce. Velmi příjemná a ochotná.

Vulgárnost, arogance, zajímá se více o vaše povolání než o zdraví svých pacientů... Nedivím se, že stále visí na netu, že přijímá nové pacienty, neboť ti bývalí už ví, že na jejich zdravotních kartách a v účtech zdravotních pojišťoven jsou jemu propláceny úkony, které nikdy neprovedl... Několikráte jsem byla upozorněna na vypsání receptu na mé jméno léků na srdce a že jsou prý velmi drahé (podotýkám, se srdcem jsem se nikdy neléčila) Takovým jako pan doktor Mamica se prosím v zájmu svého vlastního zdraví raději obloukem vyhněte

prakticky, rozumny, vstřicny