Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Školní 1, Lovosice

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

Chodila jsem se synem od narozeni. Jedine co pan dr delal pri kazde kontrole bylo, ze ho zvazil a zatahal za ruce jak drzi hlavu. Na 6ti mesicni kontrole pry vse v poradku, prospivajici kojenec. Syn se jeste ani nepretocil, hlava po zatahani za ruce visela dolu. Na mou otazku (jiz od 4teho mesice) zda je vse v poradku zaznelo, ze je to liny kluk. Chtel videt jak pase koniky (po pul roce poprve) a ze pry dobry. Nakonec rekl at prijdem v 7 mesich a nas kdyztak posle na rhb. No zadna zmena tak nas poslal. Tam se fyzio zhrozila v 7 mesich byl na urovni 2. Okamzite jsme presli jinam. Dr Kozisek nemeril hlavu, delku, fontanelu.. nova dr zjistila, ze synovi hrozne rychle a moc vyrostla hlava (merila jsem kazdy mesic doma, ale jako prvorodicce mi nedoslo, ze je neco v neporadku). Takze pak nam zacal kolotoc rehabilitaci, neurologickych kontrol, magnet. rezonance, odberu krve atd.. kdyby jsme sli driv na rhb, verim, ze by byl syn uplne nekde jinde nez ted. Vse by bylo rychlejsi a mene stresujici

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost pravidelné zdravotní prohlídky

Čekárna příjemně upravená na nároky jak rodičů, tak děti. Pán doktor, jeho paní na recepci i sestřička jsou vždy usměvaví, rozhovor na jakékoliv zdravotní téma syna je na vysoké odborné úrovni. Cokoliv jsem potřebovala s panem doktorem probrat, cítila jsem zájem z jeho strany o danou problematiku. Nemám k nikomu z kolektivu nejmenší připomínku, díky za takového doktora.

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Zatím jsme se naštěstí s žádnou vážnější nemocí nesetkala. Dcera je zatím batole. Pan doktor i sestřička jsou usměvavý a milý, jen občas nevím jestli chtějí léčit nebo vydělávat peníze. V zimě jsem šla s dcerou na preventivní prohlídku tuším ve dvou měsících, měla trošku ucpaný nosánek a pan doktor mi hned předepsal kapky do nosu (samozřejmě jsem si je nevyzvedla). Nabízí všechna možná očkování (ano je správně, že se snaží rodiče informovat o všem na trhu), ale když odmítnete začne s Vámi jednat odměřeně. Další problém byl když jsme chtěli odložit očkování a nechtěli jsme očkovat dvě vakcíny v jeden den. Trošku se bojím, co nastane až onemocníme.

K panu Koziskovi jsem chodila od narozeni ja i muj starsi bratr,pak doktor je moc mily,prijemny a vzdy nam daval rady a necpal do nas zbytecne leky,taky byli vyjimky kdy jsem brala dvoje antibiotika za sebou,ale vzhledem k tomu,ze jsem chodila na zdravotni skolu,tak chapu ze to nekdy proste jen s paralenem v posteli nejde....Ten cekame v kvetnu chlapecka a opet budeme chodit k panu Koziskovi,je to sympatak a mamce moc pomohl tenkrat s brachou :).

Pan doktor je skutečně moc hodný, stejně jako sestřička a jeho manželka na recepci. Čekárna i ordinace jsou moderně vybavené, velmi pěkné, příjemné pro děti i rodiče. Přesto nedávám vyšší hodnocení, protože na druhou stranu, co se týče odbornosti, byla by na místě pochybnost.Chodila jsem k němu už jako dítě, přes rizikové faktory neupozornil mé rodiče na některé hrozící choroby, které byly v mladším věku léčitelné, později už ne, takže bohužel nebyla léčba zahájena včas. Když jsem v pozdějším věku přišla s žádostí o doporučení na vyšetření u psychologa z důvodu fobie, která mě velmi omezovala v životě, velmi se bavil na můj účet, což mi bylo silně nepříjemné. Třešinku na dort nasadil, když u syna nerozpoznal akutní laryngitidu, která již byla plně rozvinutá, syn špatně dýchal a přesto nás pan doktor poslal domů hodně pít a odpočívat, což samozřejmě zanedlouho vyústilo v odjezd do nemocnice.

K panu doktorovi jsem chodila 17 let, jako malá jsem trpěla na průdušky a skutečně k nám pan doktor dojížděl až domů a zadarmo (podle vyprávění maminky). Když jsem byla malá ráda jsem k panu doktorovi chodila, velmi příjemný a paní sestřička a vybavení super! V pozdějších letech jsem přišla na to, že stačí před panem doktorem zakašlat a říct, že mě bolí v krku (skutečně mi nic moc nebylo) a pan doktor předepisoval klid na lůžku minimálně týden a všelijaké léky! Když už mi vážně něco bylo a fakt jsem se necítila dobře, tak začal mít otázky, zda si to náhodou nevymýšlím! Myslím si, že to není skutečně moc dobrý lékař a předepíše vám, co budete chtít a až tam půjdete s vážnou nemocí, tak vás pošle domů s tím, že vám nic není. Na žádné testy mě při žádné skutečné nemoci nikdy neposlal!

U tohoto pana doktora jsem se nikdy nesetkala s odmítnutím. Vždy když bylo cokoliv potřeba, tak zařídil, pomohl, poradil. Když bylo třeba, tak poslalna vyšetření. Díky němu jsem jako malá neměla strah z lékařů a když jsem byla donucena jít k jinému lovosickému doktorovi z důvodu dovolené, tak jsem se i v tehdejších 27 zhrozila s jakým přístupem se může člověk u pediatra setkat. Prostředí je celkově vynikající a je vidět, že pan doktor 30Kč vybraných na poplatcích dává zpět do vybavení. Doporučuji.

je to velice hodný a šikovný pán doktor jsme u něho už mnoho let a nikdy jsme nepřemíšleli aby jmse od něho odešli k jinému lékaři

PANA DOKTORA jsem měl jako dítě už já tehdy se snažil dělat to na co má diplom.teď mam 2,5 ročního uličníka který nebývá často nemocný,ale když onemocní tak to stojí zato. naposled strávil 22 dní v nemocnici s manželkou. onemocněl 3 nemocemi následně po sobě tím,že 1 byla špatně léčena.Nasledovala 2 nemoc která byla OPĚT špatně léčena. Po týdnu kdy se vše horšilo z hodiny na hodinu jsem syna v noci převezl do nemocnice v LTM a nemocniční doktor jen nevěřícně kroutil hlavou nad tím jak a čím PAN DOKTOR lečí své pacienty.17 dní mu léčili nemoci které jsme měli z léčení PANA DOKTORA.

Pěkná ordinace a příjemný přístup není vše vážení rodiče.DĚLAT DOBŘE SVOJÍ PRÁCI,JE TO CO BY MĚLO BÝT HLAVNÍ. COŽ PAN DOKTOR NEDĚLÁ!!!!!!!!!!!!!!!

S panem doktorem a sestřičkou jsem velmi spokojená.Vždy příjemně naladěni a s úsměvem vše vysvětlí.