Praktický lékař pro dospělé
Opavská 6116, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

V pana doktora Kazdu mám velkou důvěru. Je vždy příjemný a profesionální. Vždy mi vše ochotně vysvětlí a jde vidět, že má obrovský rozhled a stále sleduje, co se v medicíně děje. Ke všemu oceňuji jeho lidský přístup a jeho úžasně milou sestřičku.

Přišel jsem k MUDr. Kazdovi Jiřímu se zánětem horních cest dýchacích a bolela mě každá kost v těle. Požádal jsem ho o ošetření i když nejsem jeho pacient, protože svého lékař mám v Praze a lékař kterého jsem chtěl navštívit měl zrovna dovolenou.
Sestřička je v pohodě, ale pan doktor to už je mazec. Pan MUDr. má ordinační hodiny od 7h a přišel až v 8h, takže jsem čekal na pana doktora cca 30min, je skoro skoro nemluvný a když jsem mu popsal své příznaky s tím, že nemám krční mandle a dva dny před tím jsem měl horečky, mě pan doktor letmo a od stolu z dobrého půl metru nakouknul do krku. Ani necek a ťukal si něco do PC. Pak mi sdělil, že mi dá třídenní antibiotika (mimochodem tohle jsou největší chemické nesmysly, které vám totálně zničí imunitu a střevní flóru) a něco na vypocení. To něco na vypocení byl Nalgesin, který se dává na bolest zubů, hlavy a při menstruačních bolestech.
Pan doktor si mě neposlechl, nepromačkal břicho, nezkontroloval mě takřka vůbec. V ordinaci jsem byl sotva 5min.

Výsledek? Kdyby byl pan doktor tak úžasný, tak jsem teď v lepší kondici a nesedím tady s kašlem, zahleněnýma průduškama, zánětem horních a dolních cest dýchacích. Za tři dny se mi stav spíše zhoršil než zlepšil. A parádní antibiotika, neberu, jelikož mi v lékárně lékárnice sama řekla, že co mi to pan doktor předepsal, že to ničí střevní flóru a způsobuje prudké průjmy. Kdyby byl pan doktor opravdu pan doktor, tak se mě zeptá jestli mám na něco alergii, jestli nemám nějaké závažné operace. tady by pan doktor zjistil, že mám za sebou 2 operace střev a takovéto antibiotika mi předepsat nemůže.

Pan doktor je možná supr jen pro lidi v důchodu, kteří si příjdou jen pokecat z dlouhé chvíle, jak to známo bývá. Pro mě je pan doktor nevhodný pro lidi, kteří mají opravdu problém a potřebují rychlé řešení. Za mě je pan doktor velmi špatný pan doktor a silně jej nedoporučuji.

Vybrala jsem si pana doktora Kazdu před 20 léty, když zastupoval mou obvodní lékařku. Zaujal mne neautoritativním, nedirektivním přístupem. Hovořil se mnou na rozdíl od jiných lékařů jako se sobě rovným člověkem. Skvělé! Byl ochoten vysvětlovat detaily o nemocích, různé přístupy a diskutovat o léčbě.
Rád si s člověkem popovídá a navodí příjemnou atmosféru.
V poslední době se mi ale stalo, že jednou byl zásadně proti antibiotikům a vysvětloval, že se už v mnoha zemích na různé ty infekty dýchacích cest nepoužívají, a v jiném obdobném případě při obdobných potížích mi je pro změnu předepsal automaticky...Úplně jsem tomu neporozuměla, ale jsem laik

Perfektni pece, prijemne vystupovani, uzasna sestricka.

Velmi solidní pan Doktor, prijemne profesionalni vystupovaním, dobrou odborností. Jsem pacientem pana doktora jiz nejakou dobu a na vsechny potize mi vzdy nejen nasadil pro mne dobre prijatou lecbu, ale navic mi k onemocnení rekl neco navic a podal jak obecné tak i specifické informace, k tomu abych nemoc lepe pochopil vcetne doporuceni a praktických rad.

Výborný pan doktor, senzační sestřička, nádherná ordinace- nikdy jsem jim to neřekla, ale jsou skvělý tým a v nádherném prostředí. Děkuji jim :-))

velmi dobry doktor chodim k němu leta

Fakt v pohodě pan doktor a sestřička jak má bejt

Super doktor a skvělá milá sestřička !!!

Je v pohodě ,doporučuji nikdy nebyl nepříjemný.