Luční 7a/2776, Praha
Sanatorium sv. Anny

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Sanatorium sv. Anny vyšetření žaludku

Vyšetření na gastroskopii jsem absolvoval dvakrát u MUDr. Jiřího Jungwirtha a byl jsem velmi spokojen. Chtěl bych především poděkovat panu doktorovi za jeho profesionální a především lidský přístup. Děkuji, také za všechno co pro mne udělal nad rámec svých povinností. Přeji panu doktorovi a jeho kolektivu hodně spokojených pacientů.
Vít Podhora

Umístění: Sanatorium sv. Anny

S návštěvou sanatoria jsem byl nadmíru spokojen. Příjemné prostředí a vstřícný personál. Velmi profesionální přístup MUDr. Jiří Jungwirtha, který skvěle odvedl svou práci. Tímto chci poděkovat panu doktorovi a celému personálu. Sanatorium mohu jedině doporučit.

Umístění: Sanatorium sv. Anny kolonoskopie

Pan primář je velmi pečlivý, společenský a milý lékař, který je nejen precizní, ale zároveň velmi upovídaný a vtipný. :) Moc mu děkuji za precizní a bezbolestné vyšetření. Košťálová

Umístění: Sanatorium sv. Anny urgentní proktologické vyšetření

Pana Jungwirtha bohužel nemůžu doporučit. Jeho výkon a celé jeho kliniky neodpovídá ceně a i zadarmo je to předražené.
Pokud jste si jako já něco přečetli jaké zásady dodržují, nic z toho neplatí.
Po zavolání do ordinace se spodní částí těla nahý, jsem před čtyrmi dalšími lidmi (personálem) čekal dalších pět minut, než se mi pan J. začal věnovat. Z dotazníku věděl, že trpím bolestmi, během vyšetření pozoroval na mně bolest a pro kontrolu mě naprosto zbytečně vystavil další.
Během psaní lék.zprávy, během které vyžadoval mou aktivní přítomnost, si vyřídil nedůležitý soukromý hovor.
Za toto všechno jsem zaplatil 1100,- bez dokladu.
Jakousi tečkou je fakt, že netrefil příčinu. Každý se může splěst, ale nelze se u toho chovat takto a ještě za to požadovat peníze.
Lukáš Zelinka

Pán primář je skvělý lékař,je pečlivý,vstřícný,odborník na svém místě...Na klinice se o mně staral velmi ochotný personál..
Všem vřele doporučuji..