Jiří Jochymek, ortoped Brno

Prim. MUDr. Jiří Jochymek

Ortoped Více

51 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Černoploní 9, Brno
Klinika dětské chirurgie,ortopedie a traumatologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Purkyňova 36, Vyškov
Ortopedická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
51 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřeny pacient

Odb.as. MUDr. Jiří Jochymek, Ph.D. je opravdovým profesionálem s lidským přístupem k pacientovi. Vždy nám dokázal srozumitelnou formou vysvětlit postup další léčby naší dcery Kateřiny, které prováděl otevřené repozice obou kyčlí ve velmi špatném stavu. Jsme mu opravdu vděčni a doporučujeme.


J
Ověřeny pacient

Po dlouholetém léčení naší dcery a neúspěšných operací cysty humeru na levé paži s následkem,že pažní kost přestala růst provedené v Ostravě,nám byl doporučen jako jeden z nejzkušenějších ortopedů pan asistent MUDr. Jochymek. Pan asistent podle rentgenu ihned poznal problém , vysvětlil situaci a navrhl další postup léčby. Nabídl termín operace naší dcerky tj.odebrání pánevního štěpu a vyplnění humeru. Opět vše ochotně vysvětlil ,udělal si na nás čas ve svém nabitém programu,odpověděl nám na všechny naše dotazy....Po pár měsících dcera nastoupila na operaci pažní kosti s následným prodlužováním (zevní fixátor)..Nyní jezdíme na pravidelné kontroly , kde podle rentgenu a vyšetření stavu dcery zkontroluje stav léčby a nadále čekáme, jak se tato pažní kost bude vyvíjet. Zatím po 3 měsících můžeme konstatovat, že je vše OK. Chtěli bychom tímto panu asistentovi Jochymkovi poděkovat za jednání , skvělý profesionální přístup a že vždy vše ochotně vysvětlil. Pro nás je to jeden z nejlepších ortopedů a budeme ho rádi dále doporučovat i v Ostravě.
Jaklová


C
Ověřeny pacient

Děkujeme doktorovi Jochymkovi za skvěle odvedenou práci při operaci kolene naší dcery, vše se krásně zhojilo a potíže byly odstraněny. Jeho přístup k léčbě naší postižené dcerky byl lidský a ušetřil nám tak spoustu dalších starostí. Doktora Jochymka můžeme jenom doporučit, Chmilovi.


T
Ověřeny pacient

děkuju panu dochtorovy jiřimu jachimkovy za skvjělou operaci meho 14 leteho sina romana aza jeho veškerou spolupraci sem mu moc sceleho srdce vděčna že opetace probjehla vpořatku asyn muže zase dělat to co nemoh dlouhou dobu dělat moc sem vam vděčna pane dochtore jste nejlepši lekař ktereho sem poznala doporučila bichvas všem ste jednička rodina pulkova


P
Ověřeny pacient

Dcera je po úspěšné operaci, kterou provedl pan MUDr Jochymek. Vše nám pečlivě vysvětlil,odpověděl na všechny otázky. Několikrát se nám termín operace posunul a pan doktor ochotně našel nejbližší možný termín. Má vždy dobrou náladu. Vřele pana doktora všem doporučuji. Řezaninová


Ověřeny pacient

MUDr Jochymek je podle mého názoru skvělý lékař i skvělý člověk... Vše pečlivě vysvětlí a i člověka dovede vyslechnout, což jiný lékaři nemusí..... Takže u mě je to "velkej šikula"

Patrik Sysel, spokojený pacient.


V
Ověřeny pacient

Pan Jochymek skvělý lékař.Je to PAN DOKTOR.Jak po odborné stránce,tak po stránce lidské.Spolu se sestřičkou tvoří velmi dobrý tým.Kéž by takových bylo více.Děkuji za Vaší péči.Všem doporučuji.Jarmila Jouglová.


Ž
Ověřeny pacient

Děkujeme panu doktorovi Jochymkovi, že i přes časovou tíseň a zaneprázdněnost zcela neplánovaně výborně operoval našemu synovi vrozenou vadu- diskoidní meniskus.Děkujeme za Jeho ochotu.Operace byla tak dobře provedena,že koleno neoteklo a vše se dobře hojí. Pana doktora můžeme všem doporučit. Manželé Žufánkovi.


D

Děkuji dr. Jochymkovi, jsem po operacích koleního kloubu, operace dopadla na výbornou, vše mi bylo bezvadně a srozumitelně vysvětleno, pooperační péče byla bezvadná, díky dr, Jochymkovi opět zase jezdím na kole a lyžuji.
Všem doporučuji, skvělý lékař.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor Jochymek Jiří je podle mého názoru jeden z nejlepších doktorů se kterými jsem se setkala. Je velmi ochotný, příjemný a chápavý. Vše v čem jsem si nebyla jistá tak mi bylo vysvětleno. Jsem už z povahy trochu citlivější než asi ostatní pacienti. Pan doktor byl ochotný mi pomoci a za to mu děkuji. Další mé poděkování patří hodným sestřičkám z nemocnice z oddělení na kterém jsem ležela. Dnes jsem necelý 3 týdny po operaci a sama na sobě vydím značné zlepšení. Operace na které mě operoval právě pan doktor dopadla tedy dobře. Opravdu mohu tohoto pana doktora jenom doporučit !!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti