Prim. MUDr. Jiří Jochymek

Ortoped Více

Brno, Vyškov 2 adresa

Klinika dětské chirurgie,ortopedie a traumatologie
Černoploní 9, Brno

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Ortopedická ambulance
Purkyňova 36, Vyškov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Odb.as. MUDr. Jiří Jochymek, Ph.D. je opravdovým profesionálem s lidským přístupem k pacientovi. Vždy nám dokázal srozumitelnou formou vysvětlit postup další léčby naší dcery Kateřiny, které prováděl otevřené repozice obou kyčlí ve velmi špatném stavu. Jsme mu opravdu vděčni a doporučujeme.

Po dlouholetém léčení naší dcery a neúspěšných operací cysty humeru na levé paži s následkem,že pažní kost přestala růst provedené v Ostravě,nám byl doporučen jako jeden z nejzkušenějších ortopedů pan asistent MUDr. Jochymek. Pan asistent podle rentgenu ihned poznal problém , vysvětlil situaci a navrhl další postup léčby. Nabídl termín operace naší dcerky tj.odebrání pánevního štěpu a vyplnění humeru. Opět vše ochotně vysvětlil ,udělal si na nás čas ve svém nabitém programu,odpověděl nám na všechny naše dotazy....Po pár měsících dcera nastoupila na operaci pažní kosti s následným prodlužováním (zevní fixátor)..Nyní jezdíme na pravidelné kontroly , kde podle rentgenu a vyšetření stavu dcery zkontroluje stav léčby a nadále čekáme, jak se tato pažní kost bude vyvíjet. Zatím po 3 měsících můžeme konstatovat, že je vše OK. Chtěli bychom tímto panu asistentovi Jochymkovi poděkovat za jednání , skvělý profesionální přístup a že vždy vše ochotně vysvětlil. Pro nás je to jeden z nejlepších ortopedů a budeme ho rádi dále doporučovat i v Ostravě.
Jaklová

C

Děkujeme doktorovi Jochymkovi za skvěle odvedenou práci při operaci kolene naší dcery, vše se krásně zhojilo a potíže byly odstraněny. Jeho přístup k léčbě naší postižené dcerky byl lidský a ušetřil nám tak spoustu dalších starostí. Doktora Jochymka můžeme jenom doporučit, Chmilovi.

děkuju panu dochtorovy jiřimu jachimkovy za skvjělou operaci meho 14 leteho sina romana aza jeho veškerou spolupraci sem mu moc sceleho srdce vděčna že opetace probjehla vpořatku asyn muže zase dělat to co nemoh dlouhou dobu dělat moc sem vam vděčna pane dochtore jste nejlepši lekař ktereho sem poznala doporučila bichvas všem ste jednička rodina pulkova

Dcera je po úspěšné operaci, kterou provedl pan MUDr Jochymek. Vše nám pečlivě vysvětlil,odpověděl na všechny otázky. Několikrát se nám termín operace posunul a pan doktor ochotně našel nejbližší možný termín. Má vždy dobrou náladu. Vřele pana doktora všem doporučuji. Řezaninová

MUDr Jochymek je podle mého názoru skvělý lékař i skvělý člověk... Vše pečlivě vysvětlí a i člověka dovede vyslechnout, což jiný lékaři nemusí..... Takže u mě je to "velkej šikula"

Patrik Sysel, spokojený pacient.

Pan Jochymek skvělý lékař.Je to PAN DOKTOR.Jak po odborné stránce,tak po stránce lidské.Spolu se sestřičkou tvoří velmi dobrý tým.Kéž by takových bylo více.Děkuji za Vaší péči.Všem doporučuji.Jarmila Jouglová.

Ž

Děkujeme panu doktorovi Jochymkovi, že i přes časovou tíseň a zaneprázdněnost zcela neplánovaně výborně operoval našemu synovi vrozenou vadu- diskoidní meniskus.Děkujeme za Jeho ochotu.Operace byla tak dobře provedena,že koleno neoteklo a vše se dobře hojí. Pana doktora můžeme všem doporučit. Manželé Žufánkovi.

Děkuji dr. Jochymkovi, jsem po operacích koleního kloubu, operace dopadla na výbornou, vše mi bylo bezvadně a srozumitelně vysvětleno, pooperační péče byla bezvadná, díky dr, Jochymkovi opět zase jezdím na kole a lyžuji.
Všem doporučuji, skvělý lékař.

Pan doktor Jochymek Jiří je podle mého názoru jeden z nejlepších doktorů se kterými jsem se setkala. Je velmi ochotný, příjemný a chápavý. Vše v čem jsem si nebyla jistá tak mi bylo vysvětleno. Jsem už z povahy trochu citlivější než asi ostatní pacienti. Pan doktor byl ochotný mi pomoci a za to mu děkuji. Další mé poděkování patří hodným sestřičkám z nemocnice z oddělení na kterém jsem ležela. Dnes jsem necelý 3 týdny po operaci a sama na sobě vydím značné zlepšení. Operace na které mě operoval právě pan doktor dopadla tedy dobře. Opravdu mohu tohoto pana doktora jenom doporučit !!!