Gynekologická ordinace
Údolní 61, Brno

Dobrý, schopný lékař, nemám k němu nejmenší výhrady, chodlila jsem k němu mnoho let. Už tam nechodím, a to pouze a jenom, kvůli zdravotní sestře, která se neumí slušně chovat. Myslím, působení p. doktora v Gynprivátě, na Masarykové ulici v Brně.

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Ve snaze abCh se u něj léčila určitým způsobem mi podsouval, že mi hrozí - začíná nádorové onemocnění. Poté, co jeho léčba nepomáhala plus byly další problémy v jeho přístupu, jsem lékaře změnila a ejhle - jsem zcela zdravá a rakovina mi nehrozí, byly to jen kecy.

chodím k panu doktorovi asi 10 let, před tím jsem chodila k jiným lékařům i lékařkám, ale na pana Jelenika a jeho osobní přístup nikdo nemá. Provázel mě i jedním těhotenstvím a díky němu bylo pro mě toto období ještě krásnější a v klidu jsem si ho užívala (děti mám 3). Už jen to, že nemusíte čekat hodiny v čekárně a v ordinaci si nepřipadáte jak na běžícím pásu - jako je to na většině lékařských pracovišť.Souhlasím s názorem,že dámy co si na přístup pana doktora stěžují jsou nesebevědomé ženy a hysterky.Marně přemýšlím co budu dělat až pan doktor přestane ordinovat ... Vlaďka

Dobrý večer,po přečtení některých komentářů na pana doktora Jeleníka musím i já přidat svůj komentář,ač to normálně nedělám a na tyto stránky nechodím.
Zastávám názor "sto lidí-sto chutí" a neznám žádného lékaře,který je naprosto perfektní a dokonalý ....Všichni jsme "jen" lidé a každý máme nějakou povahu.I lékaři,pokud nedělají profesní chyby mají na svoji povahu právo.Do ordinace pana doktora Jeleníka chodím přes 17 let,asi od svých dvaceti let.Musím říci,že ze začátku jsem byla zaskočená,jak už pár pacientek zmínilo jeho úpřímností.....Pan doktor je v určitých věcech dle mého názoru velmi svérázný a "umí svým úpřímným výrokem bez obalu občas zaskočit",ale po těch letech co ho znám musím konstatovat,že s tím nemám problém,což asi každá pacientka nedokáže zvládnout.Je to lékař,který má svoji práci rád a nepracuje pro peníze,s tím musím taktéž souhlasit.Jako odborníka musím doporučit.Za celých 17 let jsem neměla zásadní gyn.problém.V současné době mám patnáctiměsíčního zdravého chlapečka,který přišel na svět o týden dříve,taky díky pečlivému přístupu pana doktora,za což mu děkuji.Takže já určitě svého gynekologa měnit v blízké době nehodlám a pokud mají s panem doktorem citlivější pacientky nějaky problém,tak ať si najdou jiného,který jim bude vyhovovat.......

Dobrý den
po přečtení "názorů" na pana Jeleníka, jsem se rozhodla i já podělit se svojí zkušeností s ním.Chodím k němu již 15-náct let a musím říci, že bych jej nemohla doporučit každé ženě, ale já osobně jsem s ním velmi spokojena.Je to DOKTOR, který nepracuje pro peníze, ale protože jej práce baví.Je někdy asi "zbytečně " upřímný (což málokdo zkousne) a jeho přístup k pacientkám není běžný ale pokud jej trochu více a déle poznáte tak jsem přesvědčena o tom, že všechny negativní komenty tady psány by jste změnily.Jako odborníka DOPORUČUJI a jeho gentlemanství je nepopsatelné! Přeji hodně zdraví a spokojených (seběvědomích) pacientek!

Dobrý den všem. Nikdy nehodnotím lékaře, ale v tomto případě musím udělat výjimku, neboť mi to Vaše komentaře nedají.
K panu dokrotovi chodím téměř 7 let, z toho 3 roky k němu dojíždím až ze Zlína. Bohužel se u mě vyskytly časté angíny a s tím související zdravotní problémy a nedostatek času mne dohnaly najít si lékaře v místě bydliště. Pane doktore Jeleníku, bylo to už nevyhnutelné, ale moc mě to mrzí... Máte u mě kořalku...
Nyní mám tedy jiného gynekologa, před panem doktorem Jeleníkem jsem chodila ke gynekoložce. Mám tedy s čím srovnávat.
Pan doktor Jeleník je podle mne jeden z nejkvalitnějších lékařů vůbec. Velmi na něm oceňuji to, že se vždy snažil mne vyslechnout, vždy si na mě udělal dostatek času a snažil se odhalit psychosomatické důsledky mého zdravotního stavu. Při mém nepříjemném gynekologickém zranění na kole mne vysvětlil, jak se nemám sebe "bát". Nepracuje pro peníze, ale pro to, že jej práce baví. Nikdy po mě nechtěl zbytečné poplatky, dokázal mi logicky zdůvodnit, proč je dobré či nevhodné investovat do nějaké léčby. Dále bylo vidět, že se odborně vzdělává (věděl informace o mém léku, které nevěděl ani lékař, který jej předepisoval). Vždy se ke mě choval velmi uctivě. Takový postoj podle mého pozorování neměl jen ke mě, mladší třicítce, ale i ke starším paním, které vždy s grácií přivítal ve své ordinaci. S panem doktorem jsem byla opravdu velmi velmi spokojena.
Jen pro srovnání s mým současným doktorem. Sice mám ordinaci plnou různých vymožeností, ale ten jeho přístup je podle mne šílený. Vlastně, přístup ke mě je asi běžný, ale já jsem zvyklá na VIP od doktora Jeleníka. Nový gynekolog na mne hned vyrukoval s drahými preparáty "nanic", které by mi velmi rád prodal, s doporučením na genetické vyšetření a na očkování proti rakovině děložního čípku, které "musím" mít (a které mi mj. může zajistit). No a hlavně mám přijít až za rok. Když jsem se s komplikací po týdnu vrátila, dělal ze mě simulanta.
Abych to shrnula. Pane doktore, prosím, nereagujte tady na to "štěkání fen" a "kejhání hus". Všímejte si důležitějších věcí. A hlavně buďte takový, jaký jste.
Zdraví
Eva

Pan doktor za svoji dlouholetou karieru vystřídal víc pracovišť, odevšad odcházel kvůli nějakému průšvihu. Moje zkušenosti s ním, jako se závodním lékařem, byly v mnohém shodné, jako se zde píše. Bylo mi 18 a on opravdu využíval naivity a neznalosti mladých holek. Jeho výrazy typu "šulin" byly v ordinaci naprosto běžné...Tehdy jsem myslela, že v mém případě šlo z jeho strany o "druhou mízu", mít ale dnešní rozum (je mi 45), byla bych s ním hned hotová....

Nejslabší doktor, o jakém jsem kdy slyšela.A ještě navíc abnormálně ješitný-sebestředný. Píše zde pod označením Derrylla, přečtěte si dřívější koment od ní (od něj) v půlce komentářů.Přesně sedí ty jeho celoživotní řeči k pacientkám o tom,že žena má jít na potrat, přece si nezkazí postavu.Přečtěte si to tak, že si představíte jeho, že to psal on,a všechno vám secvakne.I to, že nakonci k podpisu Derryla ještě přidal do závorky žena.Kdyby to psala žena,tak to tam nepíše-stačí, že celý příspěvek je psán v ženském rodě.Navíc ani žena,která si nepřeje mít děti,by to takovým způsobem nenapsala, takto divně to muže formulovat jen chlap, a to přímo Jeleník, přesně sedí jeho názory.A poznáte to také podle poslední reakce na muj příspěvek-od Dony Kláry.

MUDr. Jiří Jeleník

Milá Kláro, hezky se mílíte a jak se zde snažíte všechny přesvědčit, že údajná Derylla, tedy já, jsem samotný pan doktor, jež zde přidává pod přezdívkou své komentáře. Nesmysl. Ujišťuji Vás, že opravdu nejsem onen lékař, nejsem ani hermafrodit. Jsem skutečně pohlaví ženského a na své názory jsem hrdá. Přemýšlet trochu jako chlap, není hřích. Nač rodit? Tato planeta, je už tak dost přelidněná a především lidmi zničena. Člověk je zkázou.Vám se líbí, dnešní společenské poměry? Mě ne. Aby lidská důstojnost opět nabyla vážnosti, je potřeba radikálních změn. Naprosto souhlasím s názorem lékaře, že ženu porod zohaví. Proč se takto obětovat kvůli dítěti? Obdivuji ženy, toužící po potomcích, neboť tento názor s nimi nesdílím. Milan Kundera v jedné ze svých knih pojednává o smyslu života a lidském bytí. Obzvlášť vyjádřena myšlenka ve větě, která se mi velmi líbí. "Hloupí lidé mají spoustu dětí, ti chytří mají jen jedno a nejchytřejší nemají žádné". Derylla

jsem tedy znechucena z názorů, které obhajují MUDr.Jeleníka. Já v 16-ti letech, poprvé u gynekologa a už nikdy více !! Znechutil mi to tak, že od té doby mám gynekoložku pouze ženu.Na ten obrovský prsten s hadem se zapomenout nedá, je mi nanic,jen si na to vzpomenu.A to se choval ještě celkem "standartně". Pokud by mi dělal vyšetření stylem, jako to popisují jiné diskutující, tak asi vyletím z kůže a okamžitě ho udám na policii.Slyšela jsem na něj hrozné zvěsti, ještě než vubec existovaly stránky Známý lékař...Taky ho proto tehdy vyhodili z polikliniky Horníkova v Líšni.Buď si tady ty kladná hodnocení píše sám,anebo to píší ženy, o které neprojevil svůj úchylný zájem,protože se mu vzhledově a věkově nelíbily.Je přeci jasné, že svoje perverzní choutky nebude ukájet na starších prošedivělých bambeřicích anebo na ženách, které mu neimponují vzhledově ....

MUDr. Jiří Jeleník

Vážená Kláro, kde berete tak vysoké sebevědomí. Vy, vyvolená jež imponovala panu doktorovi vzhledově. Neuznávám ženy, mající přehnané mínění o sobě a o jiných tedy těch starších prošedivělých bambeřicích či nevzhledných, suverenně pochybují. Proč? Bůh nadělil každému dle svého uvážení. Není ošklivých žen, každá je svým způsobem krásná a v každém věku. Derylla

Dovolte, abych také přidala svůj zážitek s panem doktorem. Poprvé jsem u něho byla ve dvaceti letech v roce 2001 jako nezkušená holka, která za sebou měla jen jeden pohlavní styk a jednu návštěvu gynekologa kvůli potvrzení ke studiu. V té době jsem se rozhodla, že začnu chodit ke gynekologovi pravidelně. Vyšetření prsou proběhlo podle mého normálně, jediné co mě zarazilo, byla poznámka, že mám velice zajímavý "sestřih" (ochlupení), že to ještě u žádné pacientky neviděl. Tak jsem se jen pousmála, řekla jsem si, že pan doktor asi smysl pro humor. Moje další návštěva však byla mnohem horší. Po delším pobytu v zahraničí jsem přestala menstruovat, tak jsem došla k panu doktorovi. Ten řekl, že mám málo nějakých hormonů a že se ta tvorba musí stimulovat a že to nejdřív zkusíme "přirozeně" ultrazvukovým vyšetřením drážděním stěny dělohy. Zavedl mě do vedlejší místnosti, kde měl ultrazvuk, řekl, ať si kleknu na všechny čtyři a začal mě zezadu "stimulovat" sondou krouživými pohyby ve vagíně, které připomínaly kopulační pohyby. V té době jsem já blbá skutečně věřila, že to patří k normálním lékařským výkonům, na stěně měl pan doktor vystavený diplom za absolvování nějakého kurzu alternativní medicíny, takže jsem si myslela, že to k tomu prostě patří. Až kamarádky, kterým jsem to vykládala, mě vyvedly z omylu, že tohle rozhodně není normální.
Nikdy na pana doktora s obrovským prstenem nezapomenu a varuji před ním všechny ženy. Je to úchylák, který se na nás ukájí.