Jiří Hurt, zubař Plzeň

Havlíčkova 12, Plzeň
Praktický zubní lékař

Boettingerova 24/2901, Plzeň
VITADENT s.r.o.

Codím k panu doktorovi už asi 100 let:-) a přestože se doktorů a zvláště zubařů bojím,u pana doktora to zvládám.Nejenom že je to profesionál na svém místě,ale je to i Člověk a to se u všech lékařů nevidí.Navíc má smysl pro humor a mezitím,než začne působit anestezie,si ještě stihnem o lecčems popovídat:-)Je úžasný,nedám na něj dopustit,chodí k němu celá moje rozvětvená rodina.Vřele všm doporučuji.Rovněž sestřička je moc milá a prostředí ordinace i čekárny příjemné.M.Helmová

Bezproblemová spolupráce a velká odborná vstřícnost.

Příjemný ke klientovi, odborník, ošetřuje v sjednaném čase bez vyjímek. 15-ti letá velmi dobrá zkušenost s jeho stomatologickou prací.

výborný stomatolog

Navtěvuji pana doktora Hurta straršího a jsem velice spokojená, milý, vstřícný, vždy vše vysvětlí, stejně tak jako jeho syn, u kterého jsem také byla, sestřička příjemná, usměvavá. Všem mohu jen doporučit.

Pan doktor Hurt je velmi dobrý, zkušený stomatolog. Je velmi příjemný, vše dopředu vysvětlí. Sestřička je velice příjemná. Je to první ordinace, kam se nebojím chodit.

Navštěvuji pana doktora již 15 let a jsem velice spokojena, příjemný, milý doktor, vždy popíše prováděný zákrok, příjemná sestříčka, doporučuji.

Chodím tam už dlouho.Pan doktor je příjemný.Příjemné jsou i rozumné ceny.Nevybírají se zbytečně velké částky,jako v některých ordinacích.

Já i celá moje rodina jsme v péči pana doktora a všichni naprosto spokojeni!!!
Je profesionálně na vysoké úrovni a navíc lidský ,šetrný a příjemný.Sestřičky ,které u něj pracují rovněž. Vřele doporučuji a doufám ,že bude pracovat ještě velmi dlouho .

W

Velmi dobrý lékař