Ord. praktického lékaře stomatologa
ČSA 163/17, Litoměřice

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Za nás rozhodně suprový, pečlivý a milý zubař. A i přes to, že naše malá první návštěvu prořvala, měl vážně trpělivost a vše bral sportovně . Všechno hezky vysvětlí, sdělí možnosti, svou práci odvádí opravdu kvalitně. Vždycky jdeme do ordinace v čas, na který jsme objednaní.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Vyšetření na stomatologii - MUDr. Dudek v Litoměřicích

Jednoznačně za mne vynikající hodnocení. Pan doktor působí uklidňujícím dojmem, odvádí precisní práci, vše vysvětlí, placené úkony avizuje předem. Snaží se pacientu vyhovět dle finančních možností. Sestřička pečlivě asistuje a k pacientům přistupuje profesionálně.

Nejlepší zubař kterého jsem měla a měnit nebudu !!! Každému vřele doporučuji. Není dráhy a svou práci děla kvalitně

Oproti názoru "renzel" hodnotíme pana doktora Dudka jako profesionála. Před zákrokem i během ošetření jsme srozumitelně informováni "co nás čeká", případně sdělí možnosti - pokud jde o placený úkon.
K panu doktorovi chodíme třetím rokem a jsme naprosto spokojeni.
Také sestřička odborně asistuje + je s ní příjemně jednání při telefonátech /a to jsme si vědomi, že nejspíš voláváme v nevhodnou chvíli/.
My za lékaři chodíme především z důvodu ošetření. Toho se nám ve zmíněné ordinaci vždy dostává na vysoké úrovni - tak jak očekáváme.
Přejeme panu doktorovi Dudkovi a sestřičce hodně dalších, tak jako jsme my - spokojených pacientů.
Kaupovi

Já jsem velmi spokojen.Navštěvoval jsem zubařku v Úštěku 2 roky,a výsledek je ten , že zuby jsem mněl totálně zdevastovaný.Pan doktor odvedl tu špinavou práci za paní "zubařku"a zuby mi dal dohromady.Já jsem spokojen.
Zbyněk Musílek Úštěk

Tento pan doktor je člověk, se kterým jsem se v životě ještě nesetkala.....nehorázné přehlížející jednání, na sestřičku hrubý...vadí mu děti, které sedí na židličce a ani nedýchají, zatím co máma sedí v křesle, si myslím že v dnešní době, kdy si většinu lékařského zákroku uhradíte sami, by neměl jako zubař tuto práci vykonávat.....Dá Vám plombu, ani nevíte kolik zaplatíte, předem nic neprodiskutujete....vejdete do ordinace, pozdravíte a ani se po Vás neotočí a když jsem chtěla injekci na umrtvení, tak mi bylo řečeno, že mám nízký práh bolestivosti...Tak nevím...Možná měl pan Mudr špatnou náladu, ale dalo by se to omluvit, kdyby se mi to stalo jednou....bohužel to bylo víckrát. Nyní jsem u jiné paní zubařky, kde jsem šla na první návštěvu se strachem, ale zjistila jsem že zbytečně...Mudr se na mě smála už od stolu...:)))