stomatologie
Růžová 323/4, Liberec

Naší snahou je zachování funkčních zubů v dutině ústní. Po celý život. Nejmocnější nástroj k dosažení tohoto cíle je zubní kartáček, který umí pacient...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: stomatologie Jiný

Pan doktor je velice vstřícný a ohleduplný a snaží se pacientům co nejvíce pomocí a hlavně bezbolestně. Vyslechne vás a baví se s vámi naprosto otevřeně. Co chodím k panu doktorovi už nemám takový strach. Oproti doktorce ke které jsem chodila před tím se to nedá vůbec srovnat.

Umístění: stomatologie Jiný

Pan doktor i sestřička jsou velice příjemní. Každý zákrok předem vysvětlí a řekne i cenu. Můj 10 letý syn se těší k zubaři. Zákroky jsou bezbolestné. Vřele doporučuji.

Umístění: stomatologie bolest dásní od osmičky

Velmi dobrá zkušenost s panem doktorem. Naštěstí mě velmi rychle přijal, když mě bolela dáseň od horní osmičky. Za 15 min vytrženo a hotovo :-) Doktor příjemný, vše mi vysvětlil.

Byl jsem u pana doktora na extrakci dvou neprořezaných osmiček s cystou.
Pan doktor byl velmi milý, vše mi dopodrobna na snímku vysvětlil a zákrok i když trval přes hodinu byl bez bolesti. Při náznaků bolesti mě byla vždy podána nová lokální anestezie.
Pana doktora doporučuji jako profíka ve svém oboru.
Nechápu že jsem se trhání osmiček tak bál.

Byla jsem 2x u pana doktora Baadera na mikroskopickém čištění kořene s vyjmutím hřebu ze zubu. Následně nové čištění, a nový hřeb. Jsem u zubaře strašpytel. Přístup pana doktora byl skvělý. Je příjemný a opravdu nic nebolelo. Můžu vřele doporučit.

Pan doktor mi prováděl extrakci dvou stoliček, které zasahovaly do dutin. Byl strašně milý a šikovný. Se mnou hysterkou a vystrašenou pacientkou, která nedůvěřuje lékařům, si poradil skvěle. Zákrok nebolel vůbec a rána se hojila krásně a bez problému. Pokud bude třeba, ráda se do této ambulance vrátím. Tímto mu moc děkuji. Gryčová

Dnes jsem byla u pana Baadera na trhání osmiček .Hodně jsem se bála a po celém zákroku jsem si řikala že to bylo zbytečné. Děkuji panu doktorovi i jeho sestřičkám za jejich citlivý přístup a precizně odvedenou práci. Pan doktor byl velmi milý, pozitivně naladěný, komunikativní...., je to odborník na svém místě. Ještě jednou panu doktorovi děkuji za skvěle odvedenou práci. Eliška Strnadová

U tohoto zubaře jsem byl ošetřovat zubní kanálky. Vše vysvětlí co bude dělat a kolik Vás to bude stát. Pokud uvidí jakýkoliv náznak Vaší bolesti, ihned vše umrtví, aby jste nic necítili. Je velmi vstřícný a ohleduplný - prostě vše pro pacienta. Oproti zubařce co jsem měl dříve, je to jako nebe a dudy :-). Dokonce jsem se na další návštěvy těšil. Vše umocňuje velmi hezká ordinace přímo v centru Prahy. Berte dokud příjímá. Mohu jen doporučit!

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

už 15 let mě trápí pobolívání zubu horní 1. Mám ho umrtvený a nasazenou korunku, kterou mi už 3x předělávali a nakonec jsem šla na resekci, ale rentgen před a po resekci i po předělání korunky je pořád stejný, je tam zánětlivé ložisko u "kořene".
Co s tím a kam s tím zajít? Nyní mám už dáseň nad zubem (nad jizvou) těsně pod nosem nateklou a pobolívá to o něco víc až do dutiny vedle nosu a bolí to i nad obočím. Resekce byla provedena asi před 5 lety.
Děkuji za odpověď.

nejlépe k endodontickému specialistovi, pracujícím s operačním mikroskopem. Možný seznam naleznete na promikro.org.

S pozdravem

Jiří Baader

MDDr. Jiří Baader

Děkuji za odpověď.

Dobrý den. Infekce je v kořenovém systému. Doporučuji navštívit specialistu na ošetření kořenových kanálků, nebo zub extrahovat.

MDDr. Jiří Baader