Divadelní 6, Brno-střed, Brno

Krizová intervence • 800 Kč +6 Více

Léčba závislostí • 800 Kč

Osobní psychoterapie • 800 Kč

Psychologické konzultace • 800 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

www.psychoterapie-ammer.cz
+ 420 775 652 933, jiri.ammer@gmail.com

Narodil jsem se v Hodoníně a v roce 2011 jsem se za studiem p...

Léčené nemoci

• Posttraumatická stresová porucha
  • Vztahová krize
  • Trauma
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Umístění: Psychoterapie Jiří Ammer psychoterapie

K panu Ammerovi jsem chodila od začátku roku a mohu s jistotou říci, že mi naše společná sezení v mnohém velice pomohla. Vždy jsem se mohla z jeho strany spoléhat na profesionální a milý přístup, který mi napomohl se na věci dívat z jiného - nového úhlu pohledu. Díky jeho asistenci jsem proto na sobě i po čas tohoto vcelku krátkého časového intervalu zvládla udělat velký kus práce. Jen a jen doporučuji! :)

Umístění: Psychoterapie Jiří Ammer individuální psychoterapie

Pan Ammer je definitivně jeden z nejlepších terapeutů, ke kterému jsem kdy chodil. Jeho otevřený a vlídný přístup mi umožnil se otevřít ve věcech, o kterých jsem s nikým nikdy nemluvil. Není jediná věc, kterou byste na terapii s ním nemohli otevřít a podívat se tak pod pokličku své vlastní mysli. Za 2 a půl roku jsem udělal neskutečný pokrok. Za to vděčím panu Ammerovi.

Díky panu Ammerovi, jsem poznala jakou cestou mám v životě jít.Pomohl mi velice pochopit podstatu mého problému a uvědomit si proč vlastně určité situace vznikají a mé nepřiměřené reakce na ně. Je to velice příjemný profesionál a pokud budu potřebovat určitě se na pana Ammera znovu a ráda obrátím. Moc Vám děkuji,že jste mě pomohl k mnohem šťastnějšímu životu.:-)
Krásný den.

Docházel jsem rok k panu Amerrovi. Jsem opravdu rád že jsem se odhodlal řešit problém který jsem měl.Pan Ammer je velmi příjemný člověk který mi opravdu velmi pomohl.

Umístění: Psychoterapie Jiří Ammer psychoterapie

K panu Ammerovi jsem docházela na terapie téměř rok. Během schůzek jsme narazili na různá témata, pro která měl vždy pochopení a přistupoval ke mně lidsky a s empatií. Prošel se mnou kus cesty za sebepoznáním, svými reakcemi a otázkami na mé vyprávění mi pomohl pochopit některé mechanismy a nasměroval mě ven z depresí. Za jeho čas, laskavý přístup a podporu jsem velmi vděčná. Doporučuji. :)

Umístění: Psychoterapie Jiří Ammer individuální psychoterapie

Velmi příjemný, empatický, zásadový člověk. Nevyzvídá, nevnucuje, přitom se vždy najde řešení. Jeho terapie mi velmi pomohla.

Jiri je velmi empaticky, prijemny, konzultace mi moc pomohly...velmi profesionalni a zaroven lidsky pristup.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

je mi 26 let a mám dost velké problémy s výbušností. Jsem cholerik a mám přítelkyni. Mám skvělou úžasnou přítelkyni, a občas se mi stává, že na ní začnu odporně řvát. Nikdy v životě bych ji neublížil, začnu spíš mlátit všude kolem, ale můj histerický záchvat je někdy až extrém. Třeba na ní začnu fakt hodně řvát ,,Co si to sakra dovoluješ?! Ty u mě končíš a zmizni mi z očí. Vypadni! Končíš ti říkám!" a během 2 minut se uklidním, začnu brečet, a mluvím úplně potichu a v klidu. Nevím co s tím dělat. Dost mě to trápí. Miluji svoji přítelkyni, udělal bych pro ní cokoli, ale někdy to vedu tak do extrému, že se mi děsně třese a bojí se mě a dlouho se k ní nemůžu ani přiblížit. Potřebuji prosím radu, co s tím prosím?
Děkuji předem za odpověď

je dobře, že přemýšlíte nad tím, co s takovým chováním dělat. Podle Vaší zprávy jde vidět, že je Vám nepříjemné, když se takto neudržíte a dostanete se do ráže.

Někdy se lidem stává, že svůj vztek nedokáží ovládnout a dostanou se až do bodu, kdy křičí a říkají věci, které je pak mrzí. Vztek jako emoce je přirozenou součástí života a patří do něj, násilí (ať už fyzické, nebo slovní) je něco, co do zdravých vztahů nepatří. I přes to, že je to možná jediný způsob, který znáte, neznamená to, že se nedá změnit.

Základní věc, co pro sebe můžete udělat, je nastavit s přítelkyní pravidla na tzv. time-out - když se o něčem začnete hádat a Vy už vidíte, že se blížíte do bodu, kdy se neudržíte a budete křičet, dáte si time-out. V něm se třeba na 10 minut můžete jít uklidnit, prodýchat, projít - cokoliv, co Vám pomůže. Nervy se mezitím zklidní a Vy můžete danou věc vyřešit už v uvolněnější atmosféře.

Práce se vztekem ale může být běh na dlouhou trať, při kterém nemusíte být sám. Pokud máte chuť na sobě pracovat a současnou situaci změnit, určitě se objednejte k psychoterapeutovi, který Vám při takovém běhu může dělat průvodce.

Držím Vám palce, ať se Vám podaří svůj vztek zkrotit. Pokud jste z Brna či okolí, klidně se mi ozvěte.

Mgr. Jiří Ammer