Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na Stínadlech 445, Písek
Ordinace stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Chodím k Mudr. Pipkovi již víc než deset let, a na jeho práci mám jen slova chvály. Než jsem začala chodit do jeho ordinace, měla jsem velké problémy. Operace které mi dělal, vám většina zubařů osobně neudělá. Dnes chodím již jen jednou za rok na kontrolu, a problémy se zuby nemám. Je pravda, že si připlatíte víc než u "obyčejného zubaře", ale podle hesla, že za kvalitu se platí. Já si již jiného zubaře hledat nebudu. Takže díky za Vaši práci pane doktore.

Ověřeny pacient

Já jsem k Panu Pipkovi začal chodit asi před pul rokem mužu všem doporučit nukdy se mi nestalo že bych čekal v čekarně déle než 10 min. a to tam jezdim 3X do měsíce i vícekrat. I když je to náročnější na peníze ale je to lepší než přijít o zuby. Velmy doporučuji nejlepsí zubaři kam jsem kdy chodil bylo k MUDR. Pipkovi. Doporučuji

S
Ověřeny pacient

Každý má své zkušenosti a právo na svůj názor.Mě samosebou nepřísluší hodnotit názory ostatních ani s nimi nechci jakkoli polemizovat.Zde je názor můj.Dr.Pipek byl první zubní lékař,který mne zbavit panického strachu ze zubařů.Choval se vždy korektně a odváděl profesionální práci.To je vše.

R

Pipku nedělej nám ostudu a pracuj pořádně. Judr.Svatopluk Ratuský 0904900999 Bratislava

Ověřeny pacient

V registraci u pana Pipka (úmyslně píšu pan, ne doktor!) jsem byla 7 měsíců. Za tuto dobu nebyl schopen rozpoznat, proč mě zub neustále bolí, prestože byl už mrtvý. Zároveň jsem neustále platila jak za dané výkony, které nikam nevedly, tak za registrační poplatek. Ve finále mi navrhl zub vytrhnout a nahradit implantátem za cca 25.000 - 30.000 Kč. To jsem samozřejmě odmítla a našla si zubaře v Praze. Nový stomatolog při první návštěvě a bez rentgenového snímku zjistil, že pan Pipek ´přehlédl´ čtvrtý kanálek zubu a tím pádem ho nevyčistil; kanálek se zanítil a bolel mne celý zub... Až půjdete k p.Pipkovi, nezapomeňte na peníze a počítejte s tím, že přijde do ordinace pozdě!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K

K panu MuDr.Pipkovi jenom tolik. Pokud něco udělá tak je to kvalitní.Jeho přednost je v maximální efektivitě času ošetřování pacienta v křesle. Vybavení ordinace nadstandartní a průběžně modernizováno.
Pokud tady jsou polemiky o výši plateb nechte se informovat nebo navštivte alespoň v 10 zemích v různych častech světa stomatotology a platby u pana doktora Vám budou připadat jako almužny o úrovni ošetření v poměru k ceně ani nepolemizujte. Jenom ta přesnost pane doktore?! Jinak ok.

J

myslím, že je opravdu výborný stomatochirurg, perfektní vybavení ordinace.Bohužel finančně náročné.

P

Znám MUDr. Pipka osobně velice dlouho, jako profesionál je podle mého mínění na velice vysoké úrovni. Vybavení ordinace mu dovoluje i náročné operace, které jiní lékaři nedělají. Připomínky typu dlouhé čekací doby, nedodržování objednaného času, pozdní příchody do ordinace a příplatky prakticky za cokoli, jsou však bohužel také pravdivé.
Praktikuji proto návštěvu u pana doktora jednou za rok s tím, že se snažím svědomitě starat o zbytek zubů, které mám. Rád bych si nechal od pana doktora udělat můstky a jiné jím nabízené ústní implantáty a úpravy, cena je však mimo moje možnosti.
Tomu, kdo má dostatek času a financí pana doktora Pipka doporučuji, těm ostatním radím, starejte se o zuby lépe a ztratíte méně.

X

pan doktor je průkopník v zubařině je vždy o krok dál než jeho kolegové
ráda si připlatím za nadstandart

K

Super!!! Blomby drží,ve předu nejsou ani vidět.Manželka mě chválí,že mi není cítit z pusy.Je to profík.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti