Odborný ženský lékař
ČSA 237, Teplá

Pana doktora Jindřícha znám léta a mám mnoho, zač mu děkovat !!!! To, že mnoho nemluví je důkaz, že víc přemýšlí !!! Vykecávat se můžeme s kámoškami !!! Dotazy zodpoví a jde.li o něco...vysvětlí ?:D Moc mluví jen doktor, který se chce zalíbit slovy a nikoliv činy !!!!
Nikdy bych nešla jinam........

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti.

Mudr. Jindřich je skvělý doktor, přestože nejsem jeho pacientka a vůbec mě neznal mě vyslechl. Měla jsem problémy v těhotenství, můj pan gynekolog ( nebudu jmenovat )mě sice prohlédl, ale nic na UTZV neviděl, poslal mě do nemocnice do Plzně, odkud mě 2x poslali domů, že to není zas tak vážný, že nemají místo atd...
Obrátila jsem se na Mudr. Jindřicha, který mi ochotně udělal další vyšetření, při kterém mi byl zjištěn docela veliký problém, tak jsem zůstala v nemocnici. Pravidelně mě chodil navštěvovat a ptal se, jak se mi daří, jestli je všechno OK. Můžu napsat jedině to, že tento pan doktor má velice lidský a profesionální přístup k pacientkám.

S panem doktorem mám zkušenosti jen z ultrazvukového vyšetření v nemocnici,
ale jsem ráda, že k němu nechodím, protože je nepříjemný, téměř nepromluví, otázky ho obtěžují, nic nevysnětlí.