Jelínková Efthimia, chirurg Brno

MUDr. Jelínková Efthimia

Chirurg

Horníkova 34, Brno
Chirurgická ambulance

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance

Za celé roky, co sportuju a s tím spjaté neustálé zranění, jsem ještě nezažil horší lékařku. Na zranění hlezna se mi tato "lékařka" pokaždé podívala jen z dálky, ani jednou mi na kotník nešáhla, aby mohla správně stanovit diagnozu!. Když jsem chtěl, aby mi napsala rehabilitace, tak se mi vysmála, že jsem mladý a že to rozchodím...nerozchodil, o kotník jsem se nemohl pořáně opřít asi půl roku a do te´d s tím mám veké problémy. Když jsem to začal řešit se svým novým ortopedem, tak nechápal, kdo mě to předtím léčil a stanovil mi jasnou diagnozu hned po pohmatu hlezna. Nejenom, že je to špatná lékařka, ale je velmi arogantní a na pacientech se doslova veze, uráží je. Bezdůvodně zvyšuje hlas a dává neustále najevo, jak jste malí a že vy nic nezmůžete. Doporučuji se jí vyhýbat.

U paní doktorky jsem byla dnes se zhnisaným ukazováčkem. Velmi sem se bála řezání - nekonalo se. Vše v klidu, bez nervů, v pohodě. Doporučuji vybátým pacientům!

Som spokojný s prístupom k pacientom.

Paní doktorka mě profesionálně ošetřila, vše vysvětlila a s její ochotou a vystupováním jsem velmi spokojen.

jsem velmi spokojená.

Dobrý den,
dnes jsem byla u paní doktorky na zákroku.Jednalo se o vyříznutí bradavice z paty.
Velice jsem se bála,ale přístup jak sestřičky i paní doktorky byl pro mne velmi zklidňující.Vše dostanete předem vysvětlené,před úkonem.I ta bolestivá injekce do paty se dá vydržet.Jsou dobře sehraní a celý zákrok netrval déle jak cca 4 minutky.
Jsem velmi spokojená a doporučuji paní doktorku i její hodnou sestřičku všem,kdo váhají či hledají vhodného chirurga.

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená..

Paní doktorku jen chválím. Byla jsem u ní na zákroku, kdy mi odstranila velké množství neodborně řečeno kožních "výrustků" na těle. Některé plochy byly opravdu již hodně zasažené,měla jsem proto trochu obavy jak to dopadne. Péče byla profesionální, přístup velmi citlivý, prostě spokojenost. Také sestřička je milá a pečlivá. Mohu opravdu jen doporučit :-)!

Má zkušenost s paní lékařkou i její sestřičkou je velmi dobrá. Je velice vstřícná a usměvavá. Do teď jsem k ní chodila jen se synem, ale mám zdravotní problémy i já sama a vůbec nepřemýšlím o jiném lékaři. Cítím k ní důvěru a i když se doktorů bojím, za paní doktorkou chodím ráda a beze strachu. Děkuji Hanka

Paní doktorka je opravdu lékařka na svém místě. Navíc je přátelská, sympatická a vstřícná, vždy se snaží vyhovět. Nesetkal jsem se u ní s opakem. Je to vzdělaná a ochotná doktorka, která svoji profesi a poslání bere zcela vážně. Být všichni takoví odbornící, tak je zdravotnictví na špičkové úrovni.