Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Chirurgická ambulance
Horníkova 34, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Arogantni, neempaticka, zlehcuje problem a dela z vas hlupaka. O jeji dochvilnosti nemuze byt ani rec. Pani doktorku jeji prace nebavi a mela by delat neco jineho.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřený profil
Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Návštěva doktorky opravdu nepříjemná záležitost. Paní doktorka na mě působila velmi chladně, neempaticky a nedostatečně komunikovala. S mým zraněním mi poradila minimálně, zřejmě mě ani pořádně neposlouchala, protože ve zprávě (o kterou jsem si ještě musela říct) psala úplný opak toho, co jsem jí řekla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil
Umístění: Chirurgická ambulance

Za celé roky, co sportuju a s tím spjaté neustálé zranění, jsem ještě nezažil horší lékařku. Na zranění hlezna se mi tato "lékařka" pokaždé podívala jen z dálky, ani jednou mi na kotník nešáhla, aby mohla správně stanovit diagnozu!. Když jsem chtěl, aby mi napsala rehabilitace, tak se mi vysmála, že jsem mladý a že to rozchodím...nerozchodil, o kotník jsem se nemohl pořáně opřít asi půl roku a do te´d s tím mám veké problémy. Když jsem to začal řešit se svým novým ortopedem, tak nechápal, kdo mě to předtím léčil a stanovil mi jasnou diagnozu hned po pohmatu hlezna. Nejenom, že je to špatná lékařka, ale je velmi arogantní a na pacientech se doslova veze, uráží je. Bezdůvodně zvyšuje hlas a dává neustále najevo, jak jste malí a že vy nic nezmůžete. Doporučuji se jí vyhýbat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


U paní doktorky jsem byla dnes se zhnisaným ukazováčkem. Velmi sem se bála řezání - nekonalo se. Vše v klidu, bez nervů, v pohodě. Doporučuji vybátým pacientům!


Som spokojný s prístupom k pacientom.


Paní doktorka mě profesionálně ošetřila, vše vysvětlila a s její ochotou a vystupováním jsem velmi spokojen.


jsem velmi spokojená.


Dobrý den,
dnes jsem byla u paní doktorky na zákroku.Jednalo se o vyříznutí bradavice z paty.
Velice jsem se bála,ale přístup jak sestřičky i paní doktorky byl pro mne velmi zklidňující.Vše dostanete předem vysvětlené,před úkonem.I ta bolestivá injekce do paty se dá vydržet.Jsou dobře sehraní a celý zákrok netrval déle jak cca 4 minutky.
Jsem velmi spokojená a doporučuji paní doktorku i její hodnou sestřičku všem,kdo váhají či hledají vhodného chirurga.


Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená..


Paní doktorku jen chválím. Byla jsem u ní na zákroku, kdy mi odstranila velké množství neodborně řečeno kožních "výrustků" na těle. Některé plochy byly opravdu již hodně zasažené,měla jsem proto trochu obavy jak to dopadne. Péče byla profesionální, přístup velmi citlivý, prostě spokojenost. Také sestřička je milá a pečlivá. Mohu opravdu jen doporučit :-)!


Došlo k chybě, zkuste to znovu