Jste zde:

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní

Je toto Váš profil?
Převezměte jej

Adresy

• Ordinace pro děti a dorost

Francouzská tř. 4
    32600 Plzeň, plzeňský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Hodnocení pacientů:

• S paní doktorkou jsem moc spokojená nebyla. Chodila jsem k ní krátce na doporučení sousedky, jež byla sama před lety její pacientkou.
    Ordinace mi však přišla poněkud zašlá a neuklizená. Paní doktorka je sice příjemná, ale sestřička nesnesitelná. Změny lékaře vůbec nelitujeme...

• K paní doktorce jsem docházela až do svých devatenácti let. Po tak dlouhé době musím říct, že jsem s ní nikdy neměla problém. Vždy pečlivě prohlédne,nebere příznaky na lehkou váhu, u čehož se bohužel setkávám u "dospěláckých" lékařů. Být taková možnost, chodila bych tam snad dál. Sestra taky sympatická. Obě někdy působí trochu rázně, možná odměřeně,ale to je jen zdání. Doporučuji

• Máme s ní velmi dobré zkušenosti.

• úžasná paní doktorka

• K paní doktorce jsem začala chodit na doporučení mým známých a jsem velice spokojená. Se synem tam chodím od narození. Paní doktorka je velice pečlivá a syn jí považuje za tetu a ne za zlou paní doktorku. Dokonce se tam těší. Dostane vždy malou drobnost, lízátko,, obrázek, píšťalku...Myslím, že paní doktorka i její sestřička jsou profesionálky na pravém místě.

• Paní doktorka je profesoinál na svém místě.Znám ji již odmalička-byla to i má dětská lékařka.Do dnešní doby k ní docházím i s mými třemi dětmi.Jsem s ní velmi spokojená.

• O mé děti se vždy dokázala výborně postarat a vždy mi dokázala dobře poradit.

• S MUDr. Žižkovou máme výborné zkušenosti. Je pečlivá, zkušená. Líbí se mi, že při sebemenších pochybnostech neváhá a pošle dítko na další vyšetření (krevní obraz, stěr z krku apod.). Vím, že jiní lékaři kolikrát raději volí vyčkávací taktiku. Chodíme k ní od miminka a zatím nemáme důvod ke stížnostem, naopak. A taky se mi líbí, že i přes svou profesionalitu si zachovává lidskost.
    A jen dodávám, že ani se setřičkou jsme nikdy neměli problémy.

• Milá, pečlivá paní doktorka. Jsem s ní velice spokojena.

• Velmi dobrá a zkušená dětská lékařka s výborným vztahem k dětským pacientům,
    velmi pečlivě se o své pacienty stará, pečlivá a vstřícná. Chodily k ní obě moje děti a byla jsem vždy spokojena