ORDINACE ODBORNÉHO LÉKAŘE
Ptašinského 13, Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Paní doktorka Útratová velice chápe problémy pacienta, maximalně se snaži vše vysvětlit, odpovědět na jakoukoliv otázku. Více takový lékařů. Děkuji jí.

Nejlepší paní doktorka kterou znám, jsem opravdu moc ráda že chodím k ní. Je velice milá, obětavá, každý můj problém se mnou vždy řeší. Více takových lékařů,

Pohodová paní doktorka, lidská, vstřícná, pečlivá, ochotná. Nemračí se, nedívá se na nikoho jako na blbce, zodpoví otázky bez okolků. Má zkušenosti získané léty praxe. Doporučuji a těším se opět na viděnou. Lenka Malíková

Je to velmi dobrá lékařka a báječný člověk. Znám ji už spoutu let, jsem její pacient,ale i bývalý kolega. Myslím si,že si důvěru pacientů získala, nejen díky své odbornosti, ale především pro svůj lidský přístup k lidem obecně. Vysoké pracovní nasazení,dořešení zdravotního problému pacienta do konce,s tím se setkáte v ambulanci této lékařky. Moc si vážím toho, že jsem jejím pacientem.

Moc hodná paní doktorka, pacienty si objednává tak , aby na každého měla dost času. Obětavá, hodná.