Dětská rehabilitace - Střížkov
Litvínovská 300/7, Praha

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Společně s kolegyněmi cvičíme s dětmi od narození až do 18 let a zaměřujeme se zejména na Vojtovu metodu.
Stále přijímáme nové pacienty.
...

Umístění: Dětská rehabilitace - Střížkov

Paní fyzioterapeutku nemůžu jinak než doporučit. Docházeli jsme k ní tři měsíce s dvojčátky. Cvičení podle Vojty pro mě bylo hodně náročné psychicky i fyzicky. Ale zvládli jsme to díky ní.
Paní Šnederflerová nám cviky ukázala a naučila nás je. Díky tomu, že jsme si natáčeli videozáznam z celé návštěvy, mohla jsem si ještě doma v klidu vše poslechnout znovu a vstřebat, co jsem v dané chvíli již nezvládla. Na další hodině jsem pak naučené cviky dělala já a byla jsem příp. opravována, dokud se nedoladily. Paní fyzioterapeutka je velice pečlivá a důsledná, ale již po dvou návštěvách byly vidět výsledky, chlapečkům se výrazně srovnaly hlavičky.
Je velice empatická, prožívala s námi vážnou operaci jednoho z miminek a zajímá se o děti i po skončení terapie. Bylo nám sympatické podávání ruky při pozdravu i loučení.
S. Bláhová

Paní terapeutku Šnederflerovou velmi doporučuji všem rodičům, kteří chtějí s defekty svých dětí opravdu něco udělat. Je profesně výborná a za celou dobu co jsme k ní s dcerou docházely jsem o tom nezapochybovala. Do péče jsme se dostaly (po předchozích bezvýsledných pokusech u dalších terapeutů) až po pátém měsíci věku dítěte. Vše se ale během šesti návštěv vyrovnalo a dcera do jednoho roku věku vše dohonila. Vše bylo řádně vysvětleno. Všechny cviky jsem si několikrát zkusila na místě. Paní terapeutka je velmi příjemná a schopná. Přála bych každému dítěti, aby mohlo mít takto skvělou péči.

A. Tejová

Ordinaci jsem s malým synem navštěvovala déle než 8 měsíců a jsem s přístupem paní fyzioterapeutky a zejména s výsledkem Vojtovy rehabilitace maximálně spokojena. Cviky mi byly předvedeny dostatečně jasně, bylo mi umožněno natočit si videozáznam a každou další návštěvu byla kvalita mnou předváděného cvičení paní fyzioterapeutkou kontrolována a korigována. Oceňuji velmi citlivý přístup k dětem, dostatek času věnovaného terapii, trpělivost, pochopení a v neposlední řadě psychickou podporu, která mi při takto obtížném cvičení s malým miminkem moc pomohla. Velice děkuji a vřele doporučuji!

bohužel jsem ztratila u syna 2,5 měsíce špatným cvičením Vojtovky, paní není schopná pořádně cviky vysvětlit, prostě ani nechce vidět, jak ten cvik provadim.. Kdyz se problem u syna nelepsil, zasla jsem ke zname v LBC, tak kdyz videla jak cviky spatne provadim, tak se zhrozila. Malyho jsme pak trapily, ale ja konecne pochopila, jak cviky maji spravne provedene vypadat

Velmi ochotná, pečlivá, citlivá k dětem. Po pár týdnech cvičení s mimi se dostavují výsledky :-)