MUDr.

Jaroslava Puldová

Neurolog

Kontaktní informace

• Byla jsem u paní doktorky na doporučení obvodního lékaře a nemám žádné špatné zkušenosti. Její rychlá iniciativa mě dostala hned do nemocnice kde mě hospitalizovali a diagnostikovali nemoc. Já určitě doporučuji. Je moc milá.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Paní doktorka je moc milá, hodná a hlavně pečlivá! Vše hezky vysvětlí a líbí se mi její usměvavý přístup k pacientovi.

• Velmi dobrá lekařka,díky p.doktorce ještě nepotřebuji pomoc jiné osoby,nebo invalidní vozík.

• Skvělá lékařka, vynikající přístup k pacientům, objednací lhůty jsou krátké, nečeká se tam.

• vynikající přístup k pacientům

• Paní doktorka má skvělý přístup k pacientům, je velmi příjemná, usměvavá, exaktně vysvětluje léčebné postupy a zajímá se i o výsledky léčby. pochvalu si zaslouží i zdravotní sestra.

• Velmi vynikající lékařka s úžasným přístupem!!!!Jen jednou chybovala když jsem se k paní doktorce doplazila s bolestmi páteře sotva chodící a paní doktorka mne změřila pohledem a nato hned pravila no bodejt by vás záda nebolely když vám břicho předbíhá prsa....nechala jsem jí domluvit a posléze jí oznámila,že jsem v 8 měsíci těhotenství a ne až tak obézní jak se asi na první pohled jí zdálo.....ale jinak je super!!!!!!

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní