Adresy

• Privátní neurolog

U pošty 14
    62500 Brno, jihomoravský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Byla jsem u paní doktorky na doporučení obvodního lékaře a nemám žádné špatné zkušenosti. Její rychlá iniciativa mě dostala hned do nemocnice kde mě hospitalizovali a diagnostikovali nemoc. Já určitě doporučuji. Je moc milá.

• Paní doktorka je moc milá, hodná a hlavně pečlivá! Vše hezky vysvětlí a líbí se mi její usměvavý přístup k pacientovi.

• Velmi dobrá lekařka,díky p.doktorce ještě nepotřebuji pomoc jiné osoby,nebo invalidní vozík.

• Skvělá lékařka, vynikající přístup k pacientům, objednací lhůty jsou krátké, nečeká se tam.

• vynikající přístup k pacientům

• Paní doktorka má skvělý přístup k pacientům, je velmi příjemná, usměvavá, exaktně vysvětluje léčebné postupy a zajímá se i o výsledky léčby. pochvalu si zaslouží i zdravotní sestra.

• Velmi vynikající lékařka s úžasným přístupem!!!!Jen jednou chybovala když jsem se k paní doktorce doplazila s bolestmi páteře sotva chodící a paní doktorka mne změřila pohledem a nato hned pravila no bodejt by vás záda nebolely když vám břicho předbíhá prsa....nechala jsem jí domluvit a posléze jí oznámila,že jsem v 8 měsíci těhotenství a ne až tak obézní jak se asi na první pohled jí zdálo.....ale jinak je super!!!!!!

Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní