Ord. prakt. lékaře - stomatologa
Čechovská 57, Příbram

Můj názor na paní doktorku, ke které chodím posledních cca 20let a ke které jsem přivedl i mé dvě děti, je pouze pozitivní. Jak pokud jde o přístup (i přístup k dětem), tak ochotu, citlivou práci při případném "zákroku", rychlost, vstřícnost při řešení atypičtějších problémů... Mohu jen doporučit, jen se netěším na okamžik, kdyby paní doktorka ukončila praxi, pak jen těžko budu hledat adekvátní náhradu.

Pani zubarka MUDr. Pavrovská Jaroslava je fakt super. Velice zkusena a vzhledem k tomu ze mam malou kazivost zubu, tak mi vrtala jen dvakrat. Bila plomba kterou mi dala pred dvaceti lety porad drzi! Opravdu nevim co bych dodal. Snad jen to ze ziji v zahranici a zil jsem v nekolika statech o kterych se mluvi jak maji nejlepsi odborniky na svete ale ti radi vrtaji a nebo trhaji zdrave zuby a nikdy jsem neslisel na tyto cizi odborniky nejakou chvalu a proto si vzdy rad koupim letenku a doletim za pani zubarkou MUDr. Jaroslavou Pavrovskou at mi zuby zkontroluje. Vzdy se klepu strachy co se bude dit ale pani zubarky mi vzdy sdeli ze mam zuby zdrave a tak jen strhne zubni kamen a ja zase jdu.

Jsem vždy spokojen.

Perfektní práce, pečlivá,co k ní chodím nestalo se mi,že by mě bolel zub,

vždy ochota, Jsem ráda, že se mi před několika lety povedlo přjít právě k této paní zubařce. Zatímco můj předchozí zubař , kterému jsem si stěžovala na bolavý zub to vyhodnotil tak, že ano v té pětce je kaz a odvrtal mi šetsku. Po vyšetření u této paní doktorky, byl bolavý zub odhalen aniž bych musela specifikovat ten který mě bolí. Od té doby vždy jen kontrola, případně přebroušení zubního kamane. Navíc bez problému přijala i mé malé děti.

je moc hodná a také sestřička je moc milá

Vstřícná sestra i doktorka / soucítí s bolestí / vždy k domluvě / vrtá pouze v zájmu pacienta.

Hodnotím citlivý přístup k pacientovi, svědomitou péči a perfektní práci.

Pani zubařka je strašně hodná.

U této zubařky jsem přes dva roky a jsem maximálně spokojen.
Přešel jsem k ní, když mi předchozí zubařka 2x vrtala kaz mezi sedmičkou a osmičkou a když vypadla i druhá plomba, šel jsem právě k Pavrovské, od které mi tam plomba drží dodnes.
Také mívám pocit, že ráda vrtá, ale to mívá asi většina pacientů:) Rozhodně nevrtá pro zábavu zdravé zuby.
Velice příjemná zubařka s příjemnou sestrou.